NBT Citizen Reporter

Navbharat Times Citizen Reporter is an app using which citizens can voice their opinion on issues around them and share their stories and concerns in society.

Citizen Journalism is also known as public or democratic journalism. It means non-professionals playing an active role in the process of reporting news and disseminating information.

Citizens can submit news/information in text, photographs, audio and video formats.
Lexo më shumë
4,1
1 527 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

- Automated OTP verification for which you will need to give permission to the app to read SMS
- Minor fixes
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
29 qershor 2018
Madhësia
11M
Instalimet
100.000+
Versioni aktual
2.2
Kërkon Android
4.0 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Times Internet Limited
Zhvilluesi
Times Internet Limited Ecstasy IT Park Plot 391,Udyog Vihar, Phase 3 (opp. Trident Hotel) Gurgaon Haryana-122016
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.