bluTacho

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Už přes deset let pomáháme profesionálním řidičům s legislativou. Školíme je a děláme maximum pro to, aby se na své cestě mohli soustředit na řízení a nemuseli myslet na evropské paragrafy.
Moc dobře víme, jak nejasná a zbytečně složitá jsou mnohá nařízení. A tak nám to nedalo a vyvinuli jsme bluTacho. Jednoduchou, přehlednou aplikaci, která pomáhá řidičům i dopravcům si s byrokracií hravě poradit.
Službu bluTacho jsme vytvořili společně s dopravci a řidiči, kteří nám pomohli nalézt model, který bude šitý na míru právě jim. Cítili jsme, že je taková služba potřebná. bluTacho funguje nenápadně. Neustále však dbá, aby řidiči byli pod právní ochranou a věděli přesně, co mají dělat. Díky tomu si nemusí zatěžovat hlavu nařízeními a mohou se naplno soustředit na práci, kterou umí nejlépe.
For over ten years, we have been helping professional drivers with legislation. We train them and we do our best to concentrate on driving and not to think about European paragraphs.
We know very well how many regulations are unclear and unnecessarily complex. And so we did not, and we developed bluTacho. A simple, easy-to-use application that helps both drivers and carriers brighten up with bureaucracy.
We have created the bluTacho service together with carriers and drivers who have helped us find a model tailored to them. We felt that such a service was necessary. bluTacho works inconspicuously. However, he is constantly keeping the drivers under legal protection and knowing exactly what to do. As a result, they do not burden their heads with regulations and can concentrate fully on the work they do best.
Read more
Collapse
3.7
18 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- defaultní nastavení GPS
- lišta aktualizace
- notifikace stopky
- implementace user analytik
- oprava informace o novější verzi
- úprava editace kontaktních údajů
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 25, 2019
Size
13M
Installs
1,000+
Current Version
1.7.8
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Neeco s.r.o.
Developer
Šaldova 425/12 Praha 8 - Karlín 18600
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.