Warownia Piastowska

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this game

APLIKACJA, DZIĘKI KTÓREJ NA NOWO ODKRYJESZ HISTORYCZNE MIEJSCA W Opolu i Pokoju...

Aplikacja Warownia Piastowska dostępna na telefony i tablety została stworzona na zlecenie Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w ramach realizacji projektu "Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno-informacyjne w województwie opolskim". Aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń wiekowych. Celem aplikacji jest promocja zabytków położonych na terenie miasta Opola i miejscowości Pokój.

CELEM GRY JEST wirtualne odbudowanie przez gracza Zamku Piastowskiego. Gracz dokonuje tego odwiedzając zabytkowe obiekty i „meldując się” w nich w grze.
ZBIERAJ PUNKTY udzielaj poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane w grze dotyczące zabytkowych obiektów (dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich), skanuj kody QR umieszczone w wybranych obiektach zabytkowych (również dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich).

MAPA
Odkrywaj zabytki miasta Opole i miejscowości Pokój. Jeżeli odwiedzisz miejscowość Pokój, otrzymasz trzy razy więcej punktów za każdy zabytek, przy którym się tam zameldujesz. Bądź odkrywcą naszych lokalnych skarbów.

PYTANIA
Zamelduj się przy obiekcie i odpowiedz na pytania dotyczące danego zabytku. Zbieraj punkty i zbuduj szybciej Piastowski Zamek. Zdobywaj wiedzę o naszych zabytkach.

Kody QR
Zamelduj się przy zabytku. Zeskanuj kod QR i zdobądź dodatkowe punkty.
Updated on
Jun 14, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available