Kifache - كيفاش

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на арапски


تطبيق كيفاش الإخباري يتجدد على مدار الساعة، يقدم لكم أخبار المغرب والعالم بصيغة مغايرة، وينبش في كواليس السياسة والمجتمع والرياضة والفن.

вести примена се обновува како да се јавите околу часовникот, тоа ви нуди вести Мароко и светот поинаква форма, и изривам сцената на политика, општество, спорт и уметност.
Прочитајте повеќе
4,7
Вкупно 37
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

تحسين جودة التطبيق.
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
09 ноември 2018
Големина
17M
Инсталации
1.000+
Тековна верзија
1.3
Потребен е Android
4.2 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Global Digital Media Morocco
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.