Kifache - كيفاش

Contains Ads


تطبيق كيفاش الإخباري يتجدد على مدار الساعة، يقدم لكم أخبار المغرب والعالم بصيغة مغايرة، وينبش في كواليس السياسة والمجتمع والرياضة والفن.
Lexo më shumë
4,7
37 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

تحسين جودة التطبيق.
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
9 nëntor 2018
Madhësia
17M
Instalimet
1.000+
Versioni aktual
1.3
Kërkon Android
4.2 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Global Digital Media Morocco
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.