NAJDI SLOVO - Nepečené dorty

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

V síti písmen se skrývají slova. Najděte ta slova. Tahem písmene po písmenu slovo označíte. Jeden level (úroveň) může obsahovat více slov, ale také pouze jediné... Použité pole s písmenem lze v každém levelu použít pouze v jediném slově (nejsou to osmisměrky). Průběžně se zvyšuje obtížnost hledání slov.

S každou dokončenou úrovní získáte body. Ty pak můžete směnit za nápovědu. Kliknutím na tlačítko "Nápověda" (dole pod herním plánem) se označí první písmeno slova. S každým dalším kliknutím se označí další písmeno ve slově v pořadí. Pozor, počet nápověd je omezen!

Ale... využít můžete také mozků svých přátel. Přímo z hry se lze dotázat přátel a požádat je o pomoc a to prostřednictvím nejběžnějších chatovacích služeb typu Messenger, Viber a jiných.

Body do nápovědy můžete získat za splnění úkolů. Např. za dokončení levelu, za dotázání se přátel... Pokud se vám hra líbí, můžete získat další body sdílením na vašich oblíbených sociálních sítích.

Rozšiřte si svou slovní zásobu a bavte se při hraní této slovní hry s celou rodinou!

Všechna slova tematicky souvisejí s kuchařskou "dílnou" Matěje, Zuzanky a Aničky, kteří nepečené dorty a jiné nepečené dobroty vyrábějí. Ať již jsou to slova související s činností, přípravou, kuchtěním nebo se jedná o pojmenování předmětů, surovin...

Přihlášením se do vašeho účtu na Google Play získáváte body do on-line soutěžního žebříčku. Plněním různých úkolů, sad úrovní atd.

Hra NAJDI SLOVO - Nepečené dorty od Matěje, Zuzanky a Aničky, je úplně ZADARMO.

Pokud se vám hra líbí, tímto můžete přispět na vývoj a rozšíření hry. Rádi připravíme další rozšíření této hry a nové úrovně. Zároveň tím přispíváte na rozvoj celého projektu Nepečené dorty s Matějem a Zuzankou.

A tak, než se kámoš naděje,
hledáš slova od Aničky, Zuzanky a Matěje :)

Návrhy slov do nových levelů nám můžete zasílat e-mailem nebo přímo zde:
https://app.nepecene-dorty.cz/najdi-slovo/vase-namety-na-vylepseni-hry/

Hezkou zábavu vám ze srdce přejí
Matěj, Zuzanka a Anička

PS: Oficiální stránka podpory této hry je na adrese: https://app.nepecene-dorty.cz/najdi-slovo/

... a abychom nezapomněli, sledujte nás na sociálních sítích (@nepecenedorty #nepecenedorty) i oficiálním webu https://nepecene-dorty.cz
The network letters hidden words. Finds the words. Pulling the letter-by-letter word mark. One level (level) can contain more words, but also the only one ... Used field with the letters on each level to use only one word (not a word search puzzles). Continuously increasing difficulty finding words.

With each completed level you get points. These can then be redeemed for help. Click on "Help" button (below the game plan) to mark the first letter of the word. With each click will mark the next letter in the word in order. Note that the number of hints is limited!

... But you can also use their brains friends. Directly from the game, you can ask friends and ask them for help through the most common chat services like Messenger, Viber and others.

Points to Help you can get for completion of tasks. E.g. for completing the level you will be asked for a friend ... If you like the game, you can earn extra points by sharing on your favorite social networks.

Expand your vocabulary and have fun while playing this word game with the whole family!

All words thematically related to cooking "workshop" Matthew, Annie and Susanna, who unbaked cakes and other goodies uncooked produce. Whether these words are associated with the activities, preparation, kuchtěním or is about naming objects, materials ...

By logging into your account on Google Play gives you points to online ranking competition. Completing various missions, sets levels etc.

Find the word game - unbaked cake from Matthew, Susanna, and Annie is completely FREE.

If you like the game, this can contribute to the development and expansion of the game. Happy to prepare a further extension of the game and new levels. At the same time contribute to the development of the project unbaked cake with Mathias and Susanna.

So, before buddy hope
looking words from Annie, Susanna and Matthias :)

Suggestions of words to new levels you can send us e-mail or directly here:
https://app.nepecene-dorty.cz/najdi-slovo/vase-namety-na-vylepseni-hry/

Have fun you wish from the heart
Matthew, Susan and Anna

PS: Official Support of the game is at: https://app.nepecene-dorty.cz/najdi-slovo/

... and do not forget to follow us on social networks (@nepecenedorty #nepecenedorty) and the official website https://nepecene-dorty.cz
Read more
Collapse
4.6
19 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* opravena chybinka vkládání výsledků žebříčků (a možné chybové hlášení hry)
* přidáno 10 levelů = celkem 70 levelů
* celkem 328 slov
* tematická slova z kuchyně, kuchtění a přípravy dobrot rozšiřujeme o slova tematická související s naší činností také na sociálních sítích
* Matěj má novou parťačku - Zuzanku :)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 22, 2018
Size
8.4M
Installs
500+
Current Version
1.12.8z
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
NoBakeCakes
Developer
Víc než se zdá, s.r.o. Jaurisova 515/4 Praha 4 - Michle 140 00 Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.