nTelefon

nTelefon.com, është web-site i cili përmban rreth shumicën e bizneseve të regjistruara deri tani në Kosovë, të gjitha informacionet në nTelefon.com janë të marra drejëpërdrjtë nga stafi i nTelefon.com, nga secili biznes i cili është i regjistruar .
Qëllimi i nTelefon.com është që të ndihmoj që të kemi informacione sa më shpejta dhe të sakta tek bizneset cilat janë të regjistruara.
Read more
Collapse
4.8
11 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

nTelefon.com, është web-site i cili përmban rreth 90% të bizneseve të regjistruara deri tani në Kosovë, të gjitha informacionet në nTelefon.com janë të marra drejëpërdrjtë nga stafi i nTelefon.com, nga secili biznes i cili është i regjistruar .
Qëllimi i nTelefon.com është që të ndihmoj që të kemi informacione sa më shpejta dhe të sakta tek bizneset cilat janë të regjistruara.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 30, 2018
Size
3.6M
Installs
500+
Current Version
0.0.10206
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
nTelefon.com
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.