Puthiya Thalaimurai TV

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

/// Official Puthiya Thalaimurai News Channel App ///

Puthiya Thalaimurai TV is a 24x7 Live News Channel. Due to its independent editorial stance it became extremely popular in India and abroad within days of its launch and continues to remain so till date. With this app New Generation Media gives live and current information from the channel broadcasts News on Sports, Business and International Affairs.

Puthiya Thalaimurai Android App gives you latest Live News Videos from Tamil Nadu, India, World & Districts News, Sports News & Business News update and Current Affairs Programmes.

Application Details
•Watch Live TV News

Version supported from Android 4.0 and Above

Powered By Nua Trans Media
/// Службен Puthiya Thalaimurai Канал вести App ///

Puthiya Thalaimurai телевизија е 24x7 живо Вести канал. Поради својата независна уредувачка став стана многу популарен во Индија и во странство, во деновите на нејзиното лансирање и продолжува да остане така до денес. Со овој стан новата генерација на медиуми дава во живо и тековни информации од каналот емитува вести на спортски, бизнис и меѓународни односи.

Puthiya Thalaimurai Андроид App ви дава најновите Вести во живо видеа од Тамил Наду, Индија, Светски и единици вести, спортски вести и бизнис Најнови вести и тековни настани програми.

Примена Детали
• Гледајте во живо ТВ Вести

Верзија поддржан од Android 4.0 и погоре

Powered by Nua Транс медиуми
Прочитајте повеќе
4,1
Вкупно 22.601
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Bug Fixes
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
03 април 2018
Големина
19M
Инсталации
1.000.000+
Тековна верзија
4.3
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
New Gen Media Corp Pvt Ltd
Програмер
No 25 A, Ekkaduthangal, N P Industrial Estate Near Vishnu Motors Opposite Jaya TV, Chennai - 600032
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.