Puthiya Thalaimurai TV

Contains Ads

/// Official Puthiya Thalaimurai News Channel App ///

Puthiya Thalaimurai TV is a 24x7 Live News Channel. Due to its independent editorial stance it became extremely popular in India and abroad within days of its launch and continues to remain so till date. With this app New Generation Media gives live and current information from the channel broadcasts News on Sports, Business and International Affairs.

Puthiya Thalaimurai Android App gives you latest Live News Videos from Tamil Nadu, India, World & Districts News, Sports News & Business News update and Current Affairs Programmes.

Application Details
•Watch Live TV News

Version supported from Android 4.0 and Above

Powered By Nua Trans Media
Lexo më shumë
4,1
22 617 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

Bug Fixes
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
3 prill 2018
Madhësia
19M
Instalimet
1.000.000+
Versioni aktual
4.3
Kërkon Android
4.1 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
New Gen Media Corp Pvt Ltd
Zhvilluesi
No 25 A, Ekkaduthangal, N P Industrial Estate Near Vishnu Motors Opposite Jaya TV, Chennai - 600032
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.