OkiDokiDo

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Çocuğunuzun ne izlediğini önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.

OkiDokiDo, 0-6 yaş arası okul öncesi çocuklar için özenle seçilmiş ve hazırlanmış eğitici çizgi film, çocuk şarkıları, en sevilen klasik masallar, eğitici videolar ve oyunların bir arada yer aldığı Türkiye’nin 100% güvenli, çocuk dostu video ve oyun platformudur.

ZENGİN İÇERİK:

Türkiye’de en çok izlenen Sevimli Dostlar, Edis & Feris ile Kırmızı Balık, Ali Babanın Çiftliği, Bak Postacı Geliyor, Küçük Kurbağa, Arı Vız Vız Vız, Daha Dün Annemizin, Mini mini bir kuş donmuştu, Sen hiç gördün mü bebek şarkıları, çocuk şarkıları ve videoları; tüm dünyada çocukların en sevdiği, en çok izlediği Old MacDonald, ABC Alfabe, Twinkle Twinkle Little Star, Wheels on the Bus, Finger Family, Five Little Monkeys, If You’re Happy, Head Shoulders Knees abd Toes şarkıların Türkçe versiyonları; Adisebaba klasik masalları Rapunzel, Külkedisi, Küçük Denizkızı, Pamuk Prenses ve 7 Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız, Uyuyan Güzel, Güzel ile Çirkin, Pinokyo, Orman Kitabı, Çizmeli Kedi, Karlar Kraliçesi, Hansel ve Gretel; Barış Manço ile Beşikten 77’ye ninniler, okul öncesi çocuklar için alfabe, sayılar, şekiller, renkleri öğreten eğitici videolar ve oyunlar… Hepsi ve daha fazlası OkiDokiDo Okul Öncesi Çocuk Platformunda.

KİŞİYE ÖZEL KULLANIM MODELLERİ:

- Misafir olarak giriş yapabilir ve tüm içeriklere hiçbir ücret ödemeden sınırlı süreli erişebilirsiniz.

- Sadece kayıt olarak tüm içeriklere hiçbir ücret ödemeden sınırsız süreli erişebilirsiniz.

- Premium abone olarak çocuğunuzun uygulama içerisinde reklam görmemesini sağlayabilirsiniz.

- Premium Plus abone olarak reklamsız izlemeye ek çocuğunuzun en sevdiği şarkıları, videoları cihazınıza indirebilir, internet bağlantısı olmadan off-line, uçak modunda izlemesini sağlayabilirsiniz.

- Abone olmadan çocuğunuzun en sevdiği albümleri ve içerikleri mağazamızdan tek ödeme ile satın alabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

YASAL UYARILAR

Uygulamada sunulan uygulama-içi satın almalar (abonelikler/albümler vs..) Google hesabınızdan tahsil edilecektir.

Uygulamada sunulan abonelikler, otomatik yenileme opsiyonu kapatılmazsa söz konusu aboneliğin dolduğu günün 24 saat öncesine kadar aboneliğin başladığı fiyat üzerinden otomatik olarak bir ay uzatılır. Bu ödeme yeni aboneliğin başlama anıyla 24 saat öncesi arasındaki zaman diliminde Google hesabınızdan tahsil edilecektir.

Aboneliğinizin otomatik yenileme özelliğini Google Hesap Ayarlarınızdan kapatabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz döneme ait aktif aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Aşağıdaki linklerden kullanım koşullarımıza ve gizlilik sözleşmemize ulaşabilirsiniz:
http://okidokido.com/terms/index.html
http://okidokido.com/privacy/index.html
If you care about what you're watching your child in the right place.
 
okidokido, carefully selected for preschool children age 0-6 and prepared educational cartoons, children's songs, the most popular classic fairy tales, educational videos and games in one place receives Turkey's 100% safe, kid-friendly videos and a game platform.

RICH CONTENT:

most watched Cute Friends in Turkey, Red Fish with Edis & Feriser, Ali Baba's Farm, see the mailman coming, Little Frog, Bee VIZ VIZ VIZ, more Yesterday our mother, mini mini a frozen bird, Have you ever seen a baby songs, children songs and videos; All over the world children's favorite, the most followed by Old MacDonald ABC Alphabet, Twinkle Twinkle Little Star, Wheels on the Bus, Finger Family, Five Little Monkeys, If You're Happy, Head Shoulders Knees US Turkish version of Toes song; Adisebab classic tale of Rapunzel, Cinderella, The Little Mermaid, Snow White and the 7 Dwarfs, Little Red Riding Hood, Sleeping Beauty, The Ugly Beautiful, Pinocchio, The Jungle Book, Puss in Boots, The Snow Queen, Hansel and Gretel; 77 lullabies from the cradle by Barış Manço, for pre-school children the alphabet, numbers, shapes, colors teaches educational videos and games and more ... All okidokido Preschool Children's platform.

PERSONALIZED USE OF MODELS:

- you can log in as a guest and you have access to all content limited time at no charge.

- Just for the record, you can access all content at no charge for unlimited periods.

- Premium subscribers in the application can allow your child to see the ad.

- Premium Plus supplement your child's favorite songs by subscribing to ad-tracking, you can download the video to your device, without an internet connection off-line, can also watch in airplane mode.
 
- the contents of your child's favorite albums and without a subscription can be purchased with a single payment from our store, and you can download to your device.

LEGAL NOTICES

purchase application submitted applications-workers (subscriptions / album etc ..) will be charged to your Google account.

In practice offered subscriptions, automatic renewal option does not shut out the full subscription price it said the day up to 24 hours before the start of the subscription is automatically extended for one month. This payment in time between the moment the 24 hours before the start of the new subscription will be charged to your Google account.

You can turn off auto-renewal of your subscription, your Google Account settings. You can not cancel your subscription active you are in the period.

You can reach our use and our privacy policy, terms of the following links:
http://okidokido.com/terms/index.html
http://okidokido.com/privacy/index.html
Read more
3.7
157 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Read more

Additional Information

Updated
May 18, 2018
Size
45M
Installs
10,000+
Current Version
0.4.9
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$1.49 - $5.49 per item
Permissions
Offered By
Okidokido Digital Technologies Limited
Developer
Flat 6 4-6 Lennox Gardens London United Kingdom SW1X 0DG
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.