Olezzet: Organik Market

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Olezzet.com 500'e yakın gurme lezzetleri ile Türkiye’nin her yerini dolaşarak binlerce üretici arasından en iyi olanlarını bulup, her ürünü kendi yöresinde üretim yapan tedarikçilerden temin ederek, her yerde kolay kolay bulamayacağınız en seçkin lezzetleri sizlerle buluşturuyor.
Olezzet.com da bulunan ürünlerin %75'i organik ürünlerden, %25'i geleneksel doğal tarım ürünlerinden oluşmaktadır. Endüstriyel ürünler, ithal ürünler, büyük market zincirlerinde ki ulusal markalara yer verilmemiştir.İşini Aşkla yapan, küçük ve orta ölçekli üreticilerin ürünlerini itinayla seçerek son kullanıcıya ulaştırmaya çalışmaktadır.

Kolay kullanım, Güvenilir alt yapı, ürün çeşitliliği ve ücretsiz kargo seçeneği ile İnternet ortamında Türkiye'nin en seçkin lezzetlerini bir tıkla inceleyip, sahip olabilirsiniz.O lezzet farkıyla; Ne istersen, nereye istersen sipariş et ve ertesi gün sipariş ettiğin ürünler kapınıza gelsin.

Neden O lezzet
• Ürün çeşitliliği sayesinde en özel ve en lezzetli ürün çeşitliliğine sahiptir.
• Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde sorunsuz e-alışveriş imkanına sahip olursunuz.
• Güvenilir Altyapı sayesinde sorunsuz e-alışveriş imkânı
• Kolay Kullanım sayesinde istediğiniz her ürüne kolayca ulaşmanızı sağlar, kafa karıştırmaz
• Ücretsiz kargo seçeneği ile ilave kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi atın alabilirsiniz.
• Organik ve Glütensiz sağlıklı beslenmeye yönelik en çok ürün alternatifi bulabilmeniz.
• Tamamen yerli üreticilere yer veriyoruz. İthal ürün satışı yapmıyoruz.

Üreticilerimizi Nasıl Seçiyoruz

Yeni nesiller için çok geçerli olmasa bile hepimizin çocukluğunda iz bırakan lezzetleri vardır. Bu lezzetlerin çoğu da unutulmuş ve bulunması zor hale gelmiştir. Bu fikirden yola çıkarak unutulmuş ve damak tadımıza kodlanmış olan bu lezzetleri sizler için araştırıyor, bizzat yerinde inceleme yaparak belirlediğimiz kriterlerde üretim yapan üreticiler ile anlaşmalar yapıyoruz.
Bu hikâye de Ayşe teyzenin, Fatma ablanın, Ali dayının el emeği, yaptığı işe duyduğu gönül sevdası var. Özlediğiniz tatların yeniden hatırlanması ve bulunmasını amaçlayan bir misyon var.
Üreticilerimizde aradığımız temel kriterler . Geleneksel yöntemlere göre üretim yapıp yapmadığı. Tat ve lezzet konusunda yöresel zenginliğe sahip olup olmamasına
Üretiminde hiçbir katkı madde, renklendirici ve aroma kullanmaması, Tamamen doğal olarak yapmasına.
Hijyenik üretim ortamına sahip olup olmadığına, Hijyen terminolojisine hakim olup olmadığına,
Saklama ve depolama alanlarının uygunluğuna. Stok yönetimini nasıl gerçekleştirdiğine. Ürünlerin sevkiyatlarını istenilen kriterlerde gönderip, gönderemeyeceğine.
Organik üretim sertifikasına sahip olmasına, Sertifikası yok ise ürün referansına bakılmaktadır.
Bu işe kurgularken temel sloganımız Lezzet Avcılığı yaparak aradığınız O lezzeti size en iyi şartlarda sunabilmekti. Biz bunu başarmak için ilk adımı attık, şimdi sıra sizde. Aradığınız lezzetleri size sunabilmemiz için tüm istek ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İletişime Geç
Olezzet.com deneyimini mümkün olduğunca geliştirmeye ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi hale getirmek için uğraşıyoruz. Yardıma ihtiyacın olursa mutlumusteri@olezzet.com adresinden ve 08502209968 notlu hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
O Lezzet Sosyal Medya Hesapları
• Web Sitesi : www.olezzet.com
• Instagram : www.instagram.com/olezzetcom
• Facebook : www.facebook.com/olezzetcom
Olezzet.co 500 near find gourmet delights with the best ones all over the wandering thousands of producers out of Turkey, ensuring every product from suppliers engaged in manufacturing in its region, the most outstanding flavors you will not find anywhere easily you will meet.
75% of the products on Olezzet.com consist of organic products and 25% of traditional natural agricultural products. Industrial products, imported products, national brands in big market chains are not included. It tries to reach the end user by carefully choosing the products of small and medium-sized producers who do their job with love.

Easy to use, reliable infrastructure, Examine the variety of products and free shipping option with Internet media in Turkey's most distinguished tastes one click, the owner olabilirsiniz.o taste differences; Order whatever you want, wherever you want and get the products you ordered the next day.

Why that flavor
• Thanks to its product range, it has the most special and delicious product variety.
• Within the framework of unconditional customer satisfaction, you will have the opportunity of e-shopping without any problems.
• Hassle-free e-shopping opportunity thanks to reliable infrastructure
• It provides easy access to every product you want thanks to its easy usage, it does not confuse
• With the free shipping option, you can take your products without paying additional shipping costs.
• You can find the most alternative product for organic and gluten free nutrition.
• We include fully local producers. We do not sell imported products.

How We Choose Our Manufacturers

Even if it is not very valid for new generations, we all have tastes that leave a mark in childhood. Many of these flavors have also been forgotten and become difficult to find. Based on this idea, we investigate these delicacies that have been forgotten and coded for our taste, and we make agreements with the manufacturers that produce according to the criteria we have determined by making on-site examinations.
In this story, Ayşe aunt, Fatma's sister, Ali's uncle are handcrafted and they have a love for the heart. There is a mission that aims to remember and find the tastes you miss.
The basic criteria we look for in our manufacturers. Whether it produces according to traditional methods. Whether it has a local richness in taste and flavor
It does not use any additives, colorants and flavors in its production.
Whether they have a hygienic production environment, have a good command of hygiene terminology,
The suitability of storage and storage areas. How it performs inventory management. Whether to send the shipments of the products in the desired criteria.
Having organic production certificate, if no certificate, product reference is checked.
Our main motto when constructing this business was to offer you the flavor you are looking for by doing the best flavors. We took the first step to achieve this, now it's your turn. You can share all your requests and requests with us so that we can offer you the tastes you are looking for.

Contact Us
We strive to improve the Olezzet.com experience as much as possible and to optimize customer needs. If you need help, you can contact us at mutlumusteri@olezzet.com and on our line 08502209968.
O Flavor Social Media Accounts
• Website: www.olezzet.com
• Instagram: www.instagram.com/olezzetcom
• Facebook: www.facebook.com/olezzetcom
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 13, 2020
Size
3.5M
Installs
100+
Current Version
1.6
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
aenesy
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.