Mavinar Sigorta

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2012 yılında kurulan Mavinar Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz Sigorta A.Ş ile ocak 2013 yılında anlaşma sağlayarak, sözleşme yapma ve prim tahsiline yetkili acentesi olmuştur.

Mavinar Sigorta, 2013 yılı başı itibariyle bireysel ve kurumsal müşterilerine Mal ve Kaza, Hayat, Hayat dışı ve Emeklilik branşlarında çok çeşitli ürünlerle hizmet vermeye başlamıştır. geniş kapsamlı poliçe teminatlarının yanı sıra, anlaşmalı servis ve hasar sonrası hizmetleriyle sektörün önemli oyuncularından biri olmuştur.
Mavinar Sigorta olarak müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları birikim ve mal varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak, sigortalılarımızla dürüstlük ve güven üzerine kurulu ilişkimize katma değer sağlayarak, sürdürülebilir ve güçlü yapımızla, işlemlerinizi daha hızlı hale getirerek yarınlara güvenle bakmanızı sağlamak, hep birlikte büyüyüp güçlenmek şirketimizin ana temasıdır.

VİZYONUMUZ

Sigortacılık sayesinde bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek için öncü bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bireylerin ve kurumların risklere karşı almaları gereken önlemler, izlenmesi gereken yollar ve risk faktörlerinin azaltılması için yapılması gerekenleri bireylere aşılamak öncelikli vazifemizdir. Müşterilerimizin yaşamları ve gelecekleri bizler için çok önemlidir.

MİSYONUMUZ

Bireye faydalı olabilecek hizmetlerimizi mantıklı bir şekilde planlayıp mevcut en iyi teklifi sunmak firmamız için büyük bir önem teşkil eder. Her zaman en kaliteli hizmet için çaba harcamaktayız. Birey ve kurumlara saygılı, müşteri memnuniyeti ön planda, disiplinli, programlı hizmet vermek ve bu uğurda öncü firma olarak anılmak en temel hedefimizdir.
Founded in 2012, Blue Group, hob with the world's leading insurance company Allianz Insurance Corporation reached an agreement in 2013, it has been authorized agents to contracts and premiums collected.

Blue Fuse, individual and corporate customers as of the beginning of 2013, goods and Accident, Life, in non-life and pension industry has begun to serve a wide variety of products. In addition to the extensive policy as collateral, contracted services and the services sector has been one of the major players after their injury.
Blue Fuse as our customers' health for years to protect savings and assets that they generate throughout, at all stages of their lives to be beside themselves and their families by providing added value to our relationship based on insured with our honesty and trust, our sustainable and powerful structure your transactions to ensure that you look to the future by making it faster, always grow from strength to strength together is our company's main theme.

OUR VISION

Thanks to the insurance company as a leading individuals to improve the quality of life we ​​continue on our way. should take precautions against the risks of individuals and institutions, roads need to be monitored and to instill individuals to be done to reduce the risk factor is our priority task. Customer life and our future is very important for us.

OUR MISSION

our services may be useful to the individual proposals in a logical manner to provide the best available plan represents a major importance for our company. Every time we try for the highest quality service. Individuals and institutions abiding, customer satisfaction in the forefront, disciplined, and provide scheduled service to be recognized as a leading firm in this cause is our main target.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
January 16, 2018
Size
2.8M
Installs
5+
Current Version
1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Onvizyon
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.