Radio Net Player

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Ordu Radyo Net 98.9 frekansında Ordu ilinde hep sizinle idi. Artık gelişen teknoloji ile sadece Ordu'da değil dünyanın her yerinde hep sizinle. İster 4.5G ister wifi internet bağlantınız nasıl olursa olsun kulağınız hep bizde olsun. Ordu RadyoNet android mobil player ile her yerde bizimlesiniz. Unutmayın Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız...

Ordu Radyo Net Hakkında :
01.01.1995 Yılında işte bu felsefeyle başladı her şey... Herkes gibi kendini adamak istediği işi bulup, sonrasında meziyetlerimizi sevgiyle pekiştirmiş bir şekilde insanlara sunmak istedik.

Biz Ordu Radyo Net olarak Müziğe aşığız her birimiz ve çoğunuz gibi insanın ruhunu beslediğine inanıyoruz. Biliyoruz ki; herkes farklı bir hayata sahip. Yaşayışın getirdiği tatlar da farklı olduğu gibi yine de bizi ortak bir noktada birleştiren en önemli etkenlerden biri müzik...

Bu yüzden, ilk olarak müziğin en iyisini sunmak, gününüzün her anını daha keyifli kılmak adına Ordu RadyoNet ailesi olarak; 24 saat boyunca Türkçe ve Yabancı pop müziğin en güncel şarkılarına, bunun yanı sıra unutulmayanlarına ama en önemlisi de her zaman kaliteli olanlarına yer vermekle birlikte, günü saatlere bölen programlarla içinde bulunduğunuz anı en olumlu şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir radyoyuz.

Türkçe ve Yabancı popüler müziğinin en iyi örneklerini dinleyicileriyle buluşturan Ordu Radyo Net, geçmişten bugüne süregelen başarılarıyla kendi kategorisinde Türkiye’ nin En İyi Yerel Müzik radyosudur. 24 saat boyunca üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun internetten kesintisiz dinleyebileceğiniz bir canlı yayına sahip. Bunun yanı sıra da www.radyonetordu.com adresinden güncel haberlerle birlikte; müzik haberleri, magazin haberleri, ve spor haberleriyle de hayatı yakalayabiliyorsunuz.

Bu seçeneklerle birlikte, tercih edilen bir radyo istasyonu olmak kaçınılmaz bir son bizim için... Siz saygı değer dinleyicilerimiz ve ziyaretçilerimiz; müziğin en kalitelisini dinlemek ve hayatınızda bir artı daha elde etmek istiyorsanız, 98.9 Radio Net’ i takibe devam edin.

Çünkü;

Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız... Aşkın en sesli halini Ordu Radyo Net te dinleyecek hayatın tadına varacaksiniz.

http://www.radyonetordu.com
Army Radio Net 98.9 frequency Army in the province was always with you. Now emerging technologies with you always all over the world not only in the army. 4.5g Whether you want WiFi internet connection, no matter how your ears always get us. Army radyonet android mobile player with you everywhere with us. Remember Radio is our job, our music is love ...

Army Radio on the Net:
01.01.1995 everything started to work on this philosophy ... Everyone Year as he wanted to devote himself to find a job, then we want to offer people a way to consolidate our virtues lovingly.

We believe that nourish the human soul like every one of us and many of you are in love with music as Army Radio Net. We know; Everyone has a different life. The flavors that bring us everyday as different music still one of the most important factors combine at a common point ...

Therefore, the first to offer the best of music, as Army radyonet family in order to make every moment of your day more enjoyable; 24 hours in Turkish and foreign pop music's latest song to throughout, as well as evergreen to, but most important, although not always give place to the quality, the moment you are in the day hours divides the program is a radyoyuz that allows you the most positive assessment.

Bringing together the best examples of Turkish and foreign popular music listeners Army Radio Net, past Turkey in its category with continued success in today 's Best Local Music is the radio. 24 hours a day through a continuous live broadcast from the internet is that you can listen wherever you are in the world. In addition to this, together with the latest news from www.radyonetordu.co address; music news, showbiz news, and sports news can also capture their lives.

With these options, a preferred radio station to an inevitable end for us ... We respect our values, our listeners and visitors; listen to the music of the highest quality and a plus if you want to achieve more in your life, radio 98.9 Net 'I continue to follow.

Because;

Radio is our business, and our love of music ... Listen to the audio version of the Love Army Radio Net te'll have to enjoy life.

I http://www.radyonetordu.co
Read more
Collapse
4.8
18 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 22, 2018
Size
7.3M
Installs
100+
Current Version
1.8
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Onvizyon
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.