OpenPay Merchant

Produkti më i ri, OpenPay, është zhvilluar në bazë të përvojës së gjerë në Pagesat Dixhitale dhe është në përputhje me rregulloren e re të bazuar në PSD2 dhe Standardet e Open Banking.
OpenPay, një platformë e thjeshtë për t'u integruar, me kosto efektive që mundëson pagesat me Kod QR ndërmjet klientëve dhe tregtarëve lehtësisht nga telefoni.

Mjafton të shkarkoni aplikacionin, të regjistroheni dhe jeni gati për te pranuar pagesa në mënyrë të sigurt.
Read more
Collapse
5.0
6 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 17, 2019
Size
25M
Installs
100+
Current Version
1.2.3
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Symmetric Group
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.