Filma & Seriale Shqip

Contains Ads

Seriale Dhe Filma Me Titra Shqip është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:

•  Shikoni çdo film dhe serial nga secila faqe.
•  Pa reklama të mërzitshme.
•  Shpejtësi shumë e mirë.
• U rregulluan probleme të vogla me preferencat.
• Përmirësime në shpejtësi dhe dizajn.

Nëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët. Ju faleminderit
Read more
Collapse
3.4
71 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Filma me titra shqip nga te gjitha zhanret
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 9, 2020
Size
16M
Installs
10,000+
Current Version
1.2.3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
24Filma
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.