Znajdź Firmę

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Chcesz znaleźć firmę? Nie chce Ci się przeszukiwać internetu? Dobrze trafiłeś!

Aplikacja "Znajdź Firmę" to najlepszy sposób na znalezienie firmy, produktu czy usługi w pobliżu Twojej lokalizacji i nie tylko. Informację o szukanej firmie masz w zasięgu ręki, nie ważne w jakim mieście w Polsce się znajdujesz. Niektóre firmy oferują również kupony rabatowe. W aplikacji umieszczone są również adresy restauracji Burger King. Po wybraniu takiej firmy w pobliżu Twojej lokalizacji możesz również skorzystać z kuponu rabatowego umieszczonego w opisie.

Nic prostszego wystarczy wpisać słowo kluczowe np. WULKANIZACJA, MECHANIKA, RESTAURACJA, FRYZJER, HOTEL itp. Po chwili na Twoim urządzeniu pojawi się lista szukanych firm z lokalizacją i wskazaniem odległości od Twojego położenia. Natychmiast zlokalizujesz miejsce, którego szukasz i wyznaczysz do niego trasę - niezależnie od tego, w którym kierunku zmierzasz.

W szczegółach kontaktu znajdziesz: nazwę firmy, czym się ona zajmuje, adres z możliwością przejścia do mapy, telefon, e-mail, stronę www, a niektóre firmy oferują dodatkowo kupony rabatowe. Jednym słowem wszystko czego potrzebujesz żeby skontaktować się czy też poznać ofertę wybranej firmy.

Aplikacji można używać podczas jazdy samochodem, rowerem, poruszania się pieszo. Korzystanie z aplikacji wymaga jedynie połączenia sieciowego i zgody na wyznaczenie Twojej lokalizacji, nic więcej.

Wierzymy, że z naszą aplikacją znajdziesz firmę, której szukasz, bo posiadamy aktualną bazę firm. Dane każdej firmy są weryfikowane przed publikacją w aplikacji. Zależy nam na tym by w aplikacji były tylko firmy z aktualnymi ofertami i danymi kontaktowymi.

Aplikacja jest NOWA i cały czas uzupełniamy bazę firm. Jeśli aplikacja nie znajduje jeszcze firm w Twojej okolicy, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Gwarantujemy, iż z biegiem czasu baza firm będzie pokrywała coraz większy obszar Polski.

Sprawdzaj często bo codziennie wprowadzamy dziesiątki firm, których dane są zawsze aktualne!

Zapraszamy do korzystania oraz do odwiedzenia/polubienia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/AplikacjaZnajdzFirme/
Updated on
Oct 7, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Nasi użytkownicy są dla nas ważni. Dlatego zmieniamy się na lepsze!