Patika: Kolay Meditasyon

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Hepimiz daha iyi uyumak, daha iyi odaklanmak, potansiyelimizi daha iyi kullanmak, kendimizi sevmek ve daha iyi bir insan olmak istiyoruz! Yani hepimiz hayatımızda daha iyi bir şey için yer açmak istiyoruz. Ama bir sorun var. Yer yok! Zihnimiz türlü düşüncelerle dolu.

Bizler de seninle aynı dertten muzdarip, zihin sağlığımızı önemseyen insanlarız. Çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra, kendi içimize bakmaya kadar verdiğimizde fark ettik ki, yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ana ihtiyacı sadece birazcık durmak.

Tıpkı senin gibi bizim de hayatımız çok hızlı akıyor. Hayatımızı koşturarak inşaa ediyoruz ve ne kadar kontrol etmeye çalışırsak çalışalım, yaşam su gibi kendi yolunda ilerliyor. Bu sırada yapabileceğimiz tek şey etrafımızda gerçekleşenleri yargılamadan, olduğu gibi fark etmek, onlarla kalabilmeyi deneyimlemek.

Birlikte çıkacağımız bu yolda doğru ya da yanlış diye bir şey yok. Ortada size aydınlanmanın sırrını verecek bir guru ya da ruhani rehber de de yok; ama bütün bunlardan çok daha önemli birisi var: Kendin!

Patika olarak amacımız, yaşamına biraz sakinlik, biraz mutluluk katmak ve bolca kendini hatırlatmak. Bugün hayatının yepyeni bir dönemine başlamak için harika bir gün olabilir. Hadi, biraz daha sakin ve biraz daha mutlu, yeni bir sen için, yalnızca bir adım at ve kendi Patika'nı yarat!

Patika'daki tüm içerikleri nörobilim ve psikoloji kökenli, uzman akredite Mindfulness (bilinçli farkındalık) eğitmenleri tarafından hazırlıyor ve seslendiriliyor. Pratikler uluslararası alanda bilimsel olarak kabul gören MBSR'a (Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı'na) dayanıyor. Patika'daki 250'den fazla meditasyon kaydına sürekli yenileri ekleniyor ve güncelleniyor.

Paketler:

- Temel Giriş
- Stres
- Uyku
- Odaklanma
- Motivasyon
- Özgüven
- Şefkat
- Tavırlar
- İş Hayatı
- Kadınlar İçin
- Çocuklar İçin
- Kitlesel Kaygı

'Keşfet' bölümünde ihtiyacın olan her anda, canının istediği her yerde uygulayabileceğin özel "Günlük Pratikler"den bazıları:

- Evde işe giderken yorucu bir yolculuk sırasında
- Önemli bir toplantıya hazırlanırken
- Gece düşüncelerle boğuşup bir türlü uyku tutmadığında
- Sabah gününü planlamak için biraz kafanı dinlemek istediğinde;
- Yani günün her anında Patika yanında!

Klasik ve mini meditasyonlar (5-30 dk):

- Farkındalık alanı
- Beden taraması
- Nefes alanı
- Şefkat alanı
- Dağ meditasyonu

Bizi tercih eden 150.000 sevgili kullanıcımıza, bizim için çok heyecan verici olan bu sürecin bir parçası oldukları ve bizimle birlikte meditasyon yaptıkları için gönülden teşekkürler. Patika'da görüşmek dileğiyle!

* Abonelikler Hakkında *

- Patika Pro üyelikleri, aylık, yıllık ve ömür boyu olmak üzere üç çeşittir.
- Ödemeler, satın alma işleminin onaylanması durumunda, diğer uygulamalarında olduğu gibi iTunes hesabından tahsil edilir.
- Aylık ve Yıllık abonelikler, süreleri bitiminden 24 saat öncesine kadar iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Otomatik yenileme, satın aldıktan sonra kullanıcının iTunes Hesap Ayarlarına giderek kapatılabilir. Cari döneme ait son 24 saat içinde hesap yenilenecek şekilde ücretlendirilecek ve yenileme maliyeti sağlanacaktır.
- Aktif olan abonelik süresi boyunca, var olan abonelik iptal edilemez.
- Deneme süreleri, Aylık abonelikler için 3 gün, yıllık abonelikler için 7 gün olarak tek sefer kullanılabilir. Ödemeler deneme süresinin bitiminde otomatik olarak çekilir.
- Abonelikler ve otomatik yenilemeler hakkında bilgi almak ve abonelik iptali için buradan yardım alabilirsiniz: http://www.patika.me/yardim
- Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik anlaşmamızı incelemek istersen: http://www.patika.me/gizlilik
- Patika'daki meditasyon pratiklerini sağlık uygulamalarında farkındalık dakikası olarak takip edebilirsin.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı Patika App ismiyle bulabilirsin. Ayrıca her türlü sorunuz ve görüşünüz bizim için çok değerli. Bize her zaman hey@patika.me adresinden ulaşabilirsin.
We all want to sleep better, focus better, use our potential better, love ourselves and become a better person! So we all want to make room for something better in our lives. But there is a problem. No room! Our minds are full of all kinds of thoughts.

We are people who suffer from the same trouble as you and care about our mental health. After looking for the solution outside for a while, when we gave it up to look inside ourselves, we realized that in this crazy world we live in, all we need is just a little standing.

Just like you, our lives flow very fast. We build our lives by running and no matter how much we try to control, life is moving in its own way like water. In the meantime, all we can do is to judge what is happening around us without judging it, to experience being able to stay with them.

There is no such thing as right or wrong in this road we will go together. Nor is there a guru or spiritual guide who will give you the secret of enlightenment; but there is someone more important than all this: yourself!

As a path, our aim is to add some calmness, a little happiness to your life and remind yourself a lot. Today can be a great day to start a new era of your life. Come on, a little calmer and a little happier for a new you, just take a step and create your own Trail!

It prepares and voices all contents on the pathway by expert accredited Mindfulness trainers of neuroscience and psychology origin. Practices are based on the internationally recognized MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction Program). More than 250 meditation records in Patika are constantly being added and updated.

Packets:

- Basic Introduction
Stress
- sleep
- Focus
- Motivation
- Confidence
- Kindliness
- Attitudes
- Business life
- For women
- For kids
- Mass Anxiety

Some of the special "Daily Practices" that you can apply wherever you need, wherever you need in the 'Explore' section:

- During a tiring journey to work at home
- Preparing for an important meeting
- When night struggles with thoughts and does not sleep
- When you want to listen a little bit to plan your morning day;
- So next to the Trail at any time of the day!

Classic and mini meditations (5-30 min):

- Awareness area
- Body scan
- Breathing space
Compassion area
- Mountain meditation

Thank you to our 150,000 dear users who have chosen us for being part of this very exciting process and meditating with us. Hope to see you on the path!

* About Subscriptions *

- Patika Pro memberships are three types: monthly, yearly, and lifetime.
- In the event that the purchase is confirmed, payments are charged from the iTunes account, as in other applications.
- Monthly and Annual subscriptions are automatically renewed unless canceled up to 24 hours before their expiration. Automatic renewal can be turned off by going to the user's iTunes Account Settings after purchase. In the last 24 hours of the current period, the account will be charged to renew and the renewal cost will be provided.
- During the active subscription period, the existing subscription cannot be canceled.
- Trial periods are 3 days for monthly subscriptions and 7 days for annual subscriptions. Payments are automatically made at the end of the trial period.
- Get information about subscriptions and automatic renewals and unsubscribe here: http://www.patika.me/yardim
- If you want to review our user agreement and confidentiality agreement: http://www.patika.me/gizlilik
- You can follow the meditation practices at Patika as an awareness minute in health practices.

To learn more about us, you can find our social media accounts under the name Patika App. In addition, all your questions and opinions are very valuable for us. You can always reach us at hey@patika.me.
Read more
Collapse
4.0
962 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 19, 2019
Size
29M
Installs
50,000+
Current Version
1.5.19
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$3.99 - $74.99 per item
Permissions
Offered By
Patika
Developer
Osmanağa Mah. Mürver Çiçeği Sok. 3/6 Kadıköy - İstanbul
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.