Petzz Shop

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Petzz Shop, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. Kuruluş amacı Türkiye genelinde bir çok bayiliklerle birlikte, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır. Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri ve daha birçok farklı ürünüyle Petzzshop olarak en kısa zamanda yurtiçi pazarın kalitesini belirlemek amacındayız.

Canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister...


Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Hatta neredeyse bir çocuk mesabesinde arzuları ve ihtiyaçları olan, daha yavruluk çağından itibaren sahiplerinin her türlü jestini kabul eden bu uysal varlıklara, merhamet ve sevgi ile bir çok yardımda bulunmak isteriz. Petzzshop firması olarak bizler sizin bu hassasiyetinizi, sevgi ile oluşan bağlarınızı ticari bir plana dökerken, herhangi maddesel ticaret anlayışından uzak durmayı tercih ettik. Çünkü canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister. Bu hassasiyet, ürünlerin tazeliğinden tutun, en dayanıklı oyuncaklara kadar bizim satış politikamızı belirler.

İyi Markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet...


İşte bu satış politikası ile kurulmuş firma, sizin arzularınızı daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizlerde evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk ve tazelik, uzun ömürlü ihtiyaç arzularınızı en az sizin kadar hissetmekte ve ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden ürün skalamıza 10.000 civarı kadar ürün ekledik. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet ürünlerini temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu markalarla olan bağımız sayesinde, ürün iade ve değişimleri konusunda oldukça iddialı bir konumdayız.

Güvenilir Alışveriş


Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgilerinizsistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.
Petzz Shop is a company that was established in order to provide the most perfect service to pet owners in the pet food and accessories sector, which is growing day by day in our country, and allocates a share from its commercial budget to look after stray animals and needy animals. Organizations with the aim of a dealership in Turkey, is to create a private and reputable pet shop sales network. The product quality, renewed in the light of wishes, with the highest quality, freshness and many desires of customers; As Petzzshop, we aim to determine the quality of the domestic market as soon as possible with its products dedicated to street animals and many other products.

Serving living beings requires sensitivity ...
 

We all know that pets have many needs, just like us. In fact, we would like to provide a lot of help with compassion and love to these submissive beings who have desires and needs in almost a child affair and who accept all the gestures of their owners from the age of juvenile. As Petzzshop company, we preferred to stay away from any material trade understanding while putting your sensitivity and your bonds with love into a commercial plan. Because serving living beings requires sensitivity. This sensitivity determines our sales policy, from the freshness of the products to the most durable toys.

Top Brands, top quality accessories, feed, food, clothes ...
 

Here is the company established with this sales policy, we know your desires before you shop. Because we have established this company as pet owners and we feel and need your freshness, long-lasting needs as much as you do. That's why we added around 10,000 products to our product scale. Among these huge products ranging from foodstuffs to dog toys, you can supply the best quality accessories, feed, food, clothing products of the best brands, specially made for all the pets you need. At the same time, thanks to our bond with these brands, we are in a very assertive position regarding product returns and exchanges.
 
Reliable Shopping
 

Our main principles are to protect the privacy of our customers (for this purpose, we use 256-bit SSL encryption in shopping transactions, that is, your credit card and address information are encrypted in our system), non-discrimination, and transparent and fair sales conditions. In addition, we care for mutual trust and respect in all the relationships we establish from our employees to our competitors.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Revize yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 25, 2020
Size
20M
Installs
5,000+
Current Version
1.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Mehmet Ali Köse
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.