Předpověď počasí - Aladin

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Předpověď počasí animovaná nad mapou ČR. Aplikace Aladin zobrazuje prognózu vývoje počasí v nejbližších 48 hodinách, k dispozici je předpověď srážek, oblačnosti, větru a teploty. Mapu s předpovědí je možné posouvat a přibližovat.

Předpověď vychází z numerického modelu Aladin, který provozuje CHMÚ (Český hydrometeorologický ústav). Data jsou v aplikaci zobrazována se souhlasem CHMÚ.

Přesnost předpovědi je velice vysoká, na prognózu na 24 hodin se dá spolehnout téměř 100%.

Vlastnosti aplikace:
- rychlé načítání dat předpovědi
- animace vývoje počasí v čase, snadné ovládání
- detailní zobrazení oblastí - zoom mapy

Ať už se vám aplikace líbí nebo naopak, prosím zanechte nám zde komentář. Jakákoliv zpětná vazba je pro nás velmi užitečná. Díky ;-)
Weather animated map of the Czech Republic. Aplikace Aladin displays the forecast weather in the next 48 hours, there is a forecast of precipitation, cloud cover, wind and temperature. Map with the predictions can be moved and zoomed.

Forecast is based on the numerical model Aladin, who runs CHMI (Czech Hydrometeorological Institute). Data is displayed in the consent CHMI.

The accuracy of prediction is very high, the prognosis for 24 hours can rely almost 100%.

Application Properties:
- Fast data retrieval predictions
- Animation of weather over time, ease of use
- Detailed display areas - zoom map

Whether the application will like it or vice versa, please leave us a comment here. Any feedback is very useful for us. Thanks ;-)
Read more
3.9
401 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

1.4: CHMI se na webu old.chmi.cz (odtama data přebíráme) opět vrátilo k původní barevné stupnici pro srážky. Tato verze tedy pouze opravuje tyto obrázky legendy.

1.3.: Nová barevná stupnice pro srážkový model, odpovídá současné verzi webového Aladina (barvy sjednoceny s barvami na radarových snímcích)
Read more

Additional Information

Updated
February 25, 2013
Size
305k
Installs
50,000+
Current Version
1.4
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Pink Future
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.