Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

ECZANEM OTOMASYON PROGRAMI MOBİLE UYGULAMASI
Eczanem Mobile Uygulaması, Eczanem Programındaki verilerinizi takip edebileceğiniz ve raporlarınızı görebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamamız ile, sade ve şık tasarımı, kolay kullanımı ve yüksek performans ile verilerinize anlık olarak en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Bu uygulamadan sadece lisanslı Eczanem Programı kullanıcıları yararlanabileceklerdir. Eczanem Otomasyon Programı demo kullanıcıları da, demo kullanım süreleri boyunca bu uygulamayı kullanabileceklerdir. Bu süre de 7 gün ile sınırlıdır.
Bu uygulamada rapor bilgilerine erişim amaçlanmıştır. Eczanem Programında kullandığınız raporlara bu uygulamadan erişebilirsiniz.

Rapor bilgilerinize eczanenizdeki verilerin bulunduğu bilgisayarın ve modeminizin açık olması şartı ile dilediğiniz yerden anlık olarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Kurulum Bilgileri:
Eczanem Mobil Raporlama yazılımı için aktif Eczanem kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Mobil kullanım için gerekli olan kullanıcı hesaplarını aşağıda bulabileceğiniz kurulum kılavuzunda görübileceğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

http://www.blgelk.com/eczanem/Mobil_Kurulum/mobileVideo.htm
ECZANEM AUTOMATION PROGRAM MOBILE APPLICATION
Eczanem Mobile Application is an application where you can follow your data in the Pharmacy Program and view your reports. With this application, you can instantly access your data in the fastest way with its simple and elegant design, easy use and high performance.
Only licensed Pharmacy Program users will be able to benefit from this application. Pharmacy Automation Program demo users will also be able to use this application during the demo usage period. This period is also limited to 7 days.
Access to report information is intended in this application. You can access the reports you use in the Pharmacy Program from this application.

You can instantly access your report information from anywhere, provided that the computer in your pharmacy and your modem is on.

Installation Information:
For the Eczanem Mobile Reporting software, you must be an active Eczanem user. You can create the user accounts required for mobile use as you can see in the setup guide below.

http://www.blgelk.com/eczanem/Mobil_Kurulum/mobileVideo.htm
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- Raporlarda yeni düzenlemeler yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 10, 2015
Size
7.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.6
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Bilge Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.