10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

ECZANEM OTOMASYON PROGRAMI MOBİLE UYGULAMASI
Eczanem Mobile Uygulaması, Eczanem Programındaki verilerinizi takip edebileceğiniz ve raporlarınızı görebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamamız ile, sade ve şık tasarımı, kolay kullanımı ve yüksek performans ile verilerinize anlık olarak en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Bu uygulamadan sadece lisanslı Eczanem Programı kullanıcıları yararlanabileceklerdir. Eczanem Otomasyon Programı demo kullanıcıları da, demo kullanım süreleri boyunca bu uygulamayı kullanabileceklerdir. Bu süre de 7 gün ile sınırlıdır.
Bu uygulamada rapor bilgilerine erişim amaçlanmıştır. Eczanem Programında kullandığınız raporlara bu uygulamadan erişebilirsiniz.

Rapor bilgilerinize eczanenizdeki verilerin bulunduğu bilgisayarın ve modeminizin açık olması şartı ile dilediğiniz yerden anlık olarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Kurulum Bilgileri:
Eczanem Mobil Raporlama yazılımı için aktif Eczanem kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Mobil kullanım için gerekli olan kullanıcı hesaplarını aşağıda bulabileceğiniz kurulum kılavuzunda görübileceğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

http://www.blgelk.com/eczanem/Mobil_Kurulum/mobileVideo.htm
Updated on
Sep 10, 2015

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Raporlarda yeni düzenlemeler yapıldı