Cins

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Cins Derginin güncel ve önceki sayılarını içeren mobil uygulamasıdır.

Cins Dergi hakkında;
Cins, birinci sınıf bir kültürün, birinci sınıf bir düşüncenin, birinci sınıf bir duyarlılığın dergisi olmak için yayında.
Verili kültürel iktidarın söylem üretme gücü tek kanallı ve hâkim bir dille ilerlemektedir. Kültür, medya üzerinden de üretilen bir olgudur artık günümüzde. Bütün siyasi retoriklerin altını kazdığımızda ulaşacağımız şeyin ta kendisi kültürdür. Bu noktadan hareketle siyasi söylem geliştirme açısından da yeni bir hareket alanı açmaya taliptir.

İnsanımızın en büyük sorunu kendi tanımlarını yapamamak, başkalarının tanımlarının gölgesinde yaşamaya çalışmaktır. Bu yüzden ya başkalarının kültür pazarında ürün oluyoruz ya da başkalarının ürettiği kültür ürünlerinin müşterisi…

Aslında kültürel üstünlük bir mitoloji gibi ilerler. Terör geçmişi olan bir hareketi, barış havarisi yapabilecek söylem ve ortamı üretebilir. Bunu için kültürün psikolojik üstünlüğü gereklidir. İşte Cins, bu psikolojik üstünlüğü ele geçiremese bile geriletmenin derdindedir.

Gerilettiğin şeyi, her an yenebilirsin de. Verili kültürel iktidar diline karşı tüm satırlarıyla savaşan bir mevzi dergisidir. Başkaca bir derdimiz yoktur.

www.cins.com.tr

Uygulamamız, dergimizin güncel ve önceki sayılarını içermekte, her ay dergimizin yeni sayıları ile güncellenmektedir.

Uygulamamızı ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilir, aylık 2,99 TL karşılığında bir sayı veya yıllık 29,99 TL karşılığında 12 sayı için abonelik satın alabilirsiniz.
Ödeme, Google Play hesabı üzerinden, satın alma onayınız ile gerçekleşecektir.

1 sayı = 2,99 TL
Yıllık abonelik (12 Sayı) = 29,99 TL


ABONELİĞİN OTOMATİK YENİLENMESİ ve İPTALİ HAKKINDA;
- Abonelik ücreti tahsili, Google Cüzdan hesabınızda tanımlı ödeme yöntemleri ile gerçekleştirilecektir.
- Aboneliğiniz, mevcut abonelik döneminiz sonunda Google Play üzerinde otomatik olarak yenilenir.
- Otomatik yenileme seçeneğini, Google Play hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.
- Abonelik periyodu bitmeden önce otomatik yenilenme seçeneğinin kapatılması halinde, aboneliğiniz dönem sonuna kadar geçerli olacak ve bir sonraki dönemde aboneliğiniz yenilenmeyecektir.
- Google Cüzdan üzerindeki abonelik sayfasını ziyaret ederek aboneliğinizin ne zaman yenileceğini görebilirsiniz.
- Aktif abonelik periyodu içinde, aktif abonelik iptal edilemez.


UYGULAMA İZİNLERİ HAKKINDA;
Uygulamamızı yüklediğinizde sizden bazı izinler talep etmekteyiz.
Sadece fonksiyonel ihtiyaçlar nedeniyle talep edilen bu izinlerin, kullanıcılarımızın gizliliğini ihlal edecek şekilde kaydedilmediği ve kullanılmadığı konusunda sizleri temin ederiz.

İzinlerle ilgili teknik gereksinimleri aşağıda bilginize paylaşıyoruz;
- Google Play Store ID: Uygulama içi satın alımlarda ödeme işlemleri için,
- Cihaz Kimliği ve Çağrı bilgileri: Satın alınan içeriğin kullanıcıya faturalandırılabilmesi için, (Çağrı bilgisi, yasal IMEI tespiti için gereken iznin teknik adıdır. Rehberiniz ve yapılan görüşmelerle ilgili değildir)
- Konum bilgisi: Alınan ödemenin hangi bölgenin vergi düzenine göre kaydedileceğinin tespiti için,
- Hafıza/SD kartına erişim: İndirilen içeriğin daha sonra offline olarak okunabilecek şekilde kaydedilebilmesi için, (uygulamanın, bellekteki diğer dosyalara erişim hakkı değildir)
- İnternet bağlantı türü 3G/4G/WIFI bilgisi: İçerik değişikliklerinin ve güncellemelerin, otomatik indirme tercihinize göre otomatik yüklenebilmesi için,

Bu izinler, benzer uygulamalarda da karşılaşabileceğiniz ve Google uygulama geliştirme standartlarına göre talep edilen izinlerdir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Species including current and previous issues of the magazine is a mobile application.

Magazine about sex;
The breed is a first-class culture, a world-class thinking, publication of the magazine to be a first-class sensibility.
Said, given the cultural power generating capacity of single-channel and the judge is proceeding in a language. Culture is a phenomenon produced via the media is no longer present. What we get when we undermine all the political rhetoric and the epitome culture. development in terms of political discourse Starting from this point aspired to open a new space to move around.

The biggest problem of our people to do their definitions, the definition is to try to live in the shadow of others. That's why we are the product of other people's culture or market or customer of cultural products produced by others ...

In fact, the cultural superiority proceeds as a mythology. an act of terrorism, which can produce peace rhetoric to make disciples and environment. psychological superiority of culture is required for this. That breed is this suffering psychological advantage Mani fell geçiremes even discussed.

What you fell, you can beat any moment as well. The magazine is a position given at war with the entire line against the cultural language of power. We have no further troubles.

www.cins.com.t is

Our application, contains current and previous issues of our magazine is updated with the new issue of our magazine every month.

You can download our app for free on Google Play, for a number of years or the number 12 at £ 29.99 for a monthly $ 2.99 subscription can buy.
Payment through Google Play account will happen with your purchase confirmation.

Number 1 = $ 2.99
Annual subscription (12 issues) = £ 29.99


ABOUT THE AUTOMATIC RENEWAL OF SUBSCRIPTION CANCELLATION's and;
- The subscription fee is charged to be carried with defined payment methods in your Google Wallet account.
- Your subscription will automatically renew at the end of your current subscription period on Google Play.
- Auto-refresh option, you can close your Google Play account settings.
- In case of closure of the automatic renewal option before the end of the subscription period, the subscription period and will be valid until the end of the next period of your subscription will be renewed.
- Your subscription, visit the subscription page on Google Wallet, you can see when it would be defeated.
- In the active subscription period, active subscriptions can not be canceled.


ABOUT PRACTICE PERMITS;
When you install our application we ask you for some permissions.
Only request is due to functional requirements of this permit, not recorded in a manner that violates the privacy of our users, and we will provide for you in not in use.

let them share your knowledge about the technical requirements below;
- Google Play Store ID: payment transactions in-app purchases,
- Device ID and call information: In order to be billed to the user's purchased content (Call for information, legal IMEI is the technical name cleared to detect. Your guide and is not related to the interviews)
- Location information: To determine which areas will be recorded according to the received order to pay the tax,
- Memory / SD card access: Downloaded content can be stored in a way that can be read offline later, (the application does not have access to other files in memory)
- Type of Internet connection 3G / 4G / WIFI information: The content changes and updates to be installed automatically according to your preference automatic download,

These permissions can also experience in similar applications and permissions are requested application development according to Google standards.
Thank you for your understanding.
Read more
Collapse
3.5
44 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Cins uygulamasının bu versiyonunda;

*Twitter ile ilgili bir takım iyileştirmeler yapıldı.

Geri bildirimleri ile Cins mobil uygulamamıza değer katan tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.
Her türlü görüş ve önerilerinizi uygulamamız içindeki “iletişim” ekranından bizimle paylaşabilirsiniz. 
Ayrıca, uygulamamızı beğenerek kullanıyorsanız store ekranından puanlayabilir ve yorum yazabilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 7, 2018
Size
12M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.11
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $10.29 per item
Permissions
Offered By
Piri Medya
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.