Derin Ekonomi

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Dergicilik kimine göre sonu gelmiş bir macera. Ancak bizim için değil. Albayrak Medya grubunun dergi ailesine kattığı 4’üncü dergi olan Derin Ekonomi günlük hayatta hızlıca tüketilen haberlerin, olayların arka planına, özüne erişim imkânı sağlamayı hedefliyor.

Habercilikte her biri ayrı bir “hikâye” saydığımız şeylerin “arkasındaki hikâyesinin” peşine düşüyor…

Piyasada birbirinden başarılı çok sayıda aylık ve haftalık ekonomi dergileri varken medyada durduğumuz tarafın derli toplu bir ekonomi yayınının olmaması bizi bu mecrada var olmaya teşvik etti. Türkiye’nin yeni yüzüne, girişimlerine, bulunduğu coğrafya ve dünya ile bağlarına ışık tutacak bir yayın olmayı aklımıza koyduk ve yola çıktık…

Farkımız şu: Biz yerelden çıkıp küresel bakan, arka plan okuması yapan ve ekonomide İslami kodlara da yer açan bir dergiyiz… Küçük girişimcilik hikâyelerinden Yemen’deki olaylara, tarım sektöründen yeni sondaj tekniklerine varana kadar ekonomiye ve hayata dair her şeyde varız. Birbirinden değerli yerli ve yabancı yazarlarımızın yorum yazılarıyla Türkiye’de ve dünyada olanlara dair detaylı bir fotoğraf çekip yurt dışında yatırım yapan işadamlarımız için ekonomik, siyasi ve jeopolitik riskleri de ortaya koyuyoruz.

Derin Ekonomi bundan sonra ekonomiye ve hayata dair konulara Asya’dan Amerika’ya, Kuzey Avrupa’dan Afrika ve Latin Amerika’ya uzanan geniş bir perspektif kattığı dosyaları ve haberleri ile sizlerle…

www.derinekonomi.com

Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilir, aylık 2,99 TL karşılığında bir sayı veya yıllık 29,99 TL karşılığında 12 sayı için abonelik satın alabilirsiniz.
Ödeme, Google Play hesabı üzerinden, satın alma onayınız ile gerçekleşecektir.

1 sayı = 2,99 TL
Yıllık abonelik (12 Sayı) = 29,99 TL


ABONELİĞİN OTOMATİK YENİLENMESİ ve İPTALİ HAKKINDA;

- Abonelik ücreti tahsili, Google Cüzdan hesabınızda tanımlı ödeme yöntemleri ile gerçekleştirilecektir.
- Aboneliğiniz, mevcut abonelik döneminiz sonunda Google Play üzerinde otomatik olarak yenilenir.
- Otomatik yenileme seçeneğini, Google Play hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.
- Abonelik periyodu bitmeden önce otomatik yenilenme seçeneğinin kapatılması halinde, aboneliğiniz dönem sonuna kadar geçerli olacak ve bir sonraki dönemde aboneliğiniz yenilenmeyecektir.
- Google Cüzdan üzerindeki abonelik sayfasını ziyaret ederek aboneliğinizin ne zaman yenileceğini görebilirsiniz.
- Aktif abonelik periyodu içinde, aktif abonelik iptal edilemez.


UYGULAMA İZİNLERİ HAKKINDA;

Uygulamamızı yüklediğinizde sizden bazı izinler talep etmekteyiz.
Sadece fonksiyonel ihtiyaçlar nedeniyle talep edilen bu izinlerin, kullanıcılarımızın gizliliğini ihlal edecek şekilde kaydedilmediği ve kullanılmadığı konusunda sizleri temin ederiz.

İzinlerle ilgili teknik gereksinimleri aşağıda bilginize paylaşıyoruz;

- Google Play Store ID: Uygulama içi satın alımlarda ödeme işlemleri için,
- Cihaz Kimliği ve Çağrı bilgileri: Satın alınan içeriğin kullanıcıya faturalandırılabilmesi için, (Çağrı bilgisi, yasal IMEI tespiti için gereken iznin teknik adıdır. Rehberiniz ve yapılan görüşmelerle ilgili değildir)
- Konum bilgisi: Alınan ödemenin hangi bölgenin vergi düzenine göre kaydedileceğinin tespiti için,
- Hafıza/SD kartına erişim: İndirilen içeriğin daha sonra offline olarak okunabilecek şekilde kaydedilebilmesi için, (uygulamanın, bellekteki diğer dosyalara erişim hakkı değildir)
- İnternet bağlantı türü 3G/4G/WIFI bilgisi: İçerik değişikliklerinin ve güncellemelerin, otomatik indirme tercihinize göre otomatik yüklenebilmesi için,

Bu izinler, benzer uygulamalarda da karşılaşabileceğiniz ve Google uygulama geliştirme standartlarına göre talep edilen izinlerdir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Magazine publishing adventure has come to an end for others. But not for us. Albayrak, the 4th floor where the family media group of the magazine quickly consumed daily with news of life Deep Economy magazine, events in the background, and aims to provide access opportunities to the core.

Each individual in the news a "story" of what we say "the story behind" go after ...

The lack of success in the market apart from the many monthly and weekly economic magazine of the publishing economy tidy side we stand when the media was encouraged us to exist in this medium. Turkey's new face, attempt to, we put our mind to be a publication found that geography and shed light on the ties with the world and we were off ...

Our difference is this: We are facing a global go local, making the background reading and a dergiyiz leading place in the Islamic code in the economy ... from small entrepreneurial story of the events in Yemen, the economy till the new drilling techniques in the agricultural sector, and we have everything about life. Apart from local and foreign authors with our commentary in Turkey and economical for our businessmen to invest abroad, take photos and detail of what happened in the world, political and geopolitical risks, we reveal.

Deep Economy after the Asian economies and the United States on issues of life, from Northern Europe to the first floor with a broad perspective of the files and reports dating back to Africa and Latin America ...

I www.derinekonomi.co

Applications can be downloaded for free through Google Play, for a number of years or the number 12 at £ 29.99 for a monthly $ 2.99 subscription can buy.
Payment through Google Play account will happen with your purchase confirmation.

Number 1 = $ 2.99
Annual subscription (12 issues) = £ 29.99


ABOUT THE AUTOMATIC RENEWAL OF SUBSCRIPTION CANCELLATION's and;

- The subscription fee is charged to be carried with defined payment methods in your Google Wallet account.
- Your subscription will automatically renew at the end of your current subscription period on Google Play.
- Auto-refresh option, you can close your Google Play account settings.
- In case of closure of the automatic renewal option before the end of the subscription period, the subscription period and will be valid until the end of the next period of your subscription will be renewed.
- Your subscription, visit the subscription page on Google Wallet, you can see when it would be defeated.
- In the active subscription period, active subscriptions can not be canceled.


ABOUT PRACTICE PERMITS;

When you install our application we ask you for some permissions.
Only request is due to functional requirements of this permit, not recorded in a manner that violates the privacy of our users, and we will provide for you in not in use.

let them share your knowledge about the technical requirements below;

- Google Play Store ID: payment transactions in-app purchases,
- Device ID and call information: In order to be billed to the user's purchased content (Call for information, legal IMEI is the technical name cleared to detect. Your guide and is not related to the interviews)
- Location information: To determine which areas will be recorded according to the received order to pay the tax,
- Memory / SD card access: Downloaded content can be stored in a way that can be read offline later, (the application does not have access to other files in memory)
- Type of Internet connection 3G / 4G / WIFI information: The content changes and updates to be installed automatically according to your preference automatic download,

These permissions can also experience in similar applications and permissions are requested application development according to Google standards.
Thank you for your understanding.
Read more
Collapse
4.0
26 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Derin Ekonomi uygulamasının bu versiyonunda;

*Twitter ile ilgili bir takım iyileştirmeler yapıldı.

Geri bildirimleri ile Derin Ekonomi mobil uygulamamıza değer katan tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.
Her türlü görüş ve önerilerinizi uygulamamız içindeki “iletişim” ekranından bizimle paylaşabilirsiniz. 
Ayrıca, uygulamamızı beğenerek kullanıyorsanız store ekranından puanlayabilir ve yorum yazabilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 7, 2018
Size
12M
Installs
1,000+
Current Version
1.2.11
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $24.47 per item
Permissions
Offered By
Piri Medya
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.