ShiteSot

Contains Ads

ShiteSot është vendi i grumbullimit mbarëshqiptar për shitblerje. Me një komunitet tepër aktiv si dhe shërbim për konsumatorë të nivelit botërorë, ShiteSot është epiqendër e gërshetimit të interesave si për shitësit ashtu dhe blerësit shqiptarë.

Tani edhe me aplikacion ekskluziv për Android, përvoja juaj e shitblerjes bartet në një dimension krejt tjetër. Shkarkojeni këtë aplikacion FALAS për të shfletuar mes zgjedhjesh të shumëta për blerje apo dhe të i ekspozoni lehtësisht produktet tuaja përmes shpalljes, si p.sh. makina, smartphone dhe teknologji, pajisje elektronike, interiere dhe gjësende tjera shtëpiake, dhe çfarë jo tjetër.

Si platformë e vurë në shërbimin tuaj, ShiteSot mundëson:

- Gjetje të shpejtë të produkteve që dëshironi
- Filtrim të lehtë përmes kategorive dhe lokacionit
- Komunikim i drejtëpërdrejtë me shitësit
- Vendosje e shpalljes tuaj në vetëm 1,2,3 dhe gati!

Është Shqip. Për Shqiptarë. Që Shqip Shesin!

ShiteSot - Epiqendër e Shitblerjes Shqipe

Për më tepër informata vizitoni
http://www.shitesot.com

Mënyra të tjera për të kontaktuar ShiteSot:
https://www.facebook.com/shitesot
https://www.twitter.com/shitesot/
https://www.instagram.com/shitesot/
Read more
Collapse
4.9
37 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

ShiteSot për Android - Është çfarë ju ka munguar deri më sot!

* Shih 5 shpalljet më të fundit
* Shih 5 shpalljet më të shikuara gjatë javës
* Shfleto të gjitha shpalljet dhe ato të filtruara sipas kategorive
* Krijo llogari në ShiteSot apo kyçu edhe me Facebook dhe Google
* Menagjo profilin tënd dhe shpalljet e tua përkitazi
* Publiko Shpallje me lehtësi dhe ngarko deri në 6 fotografi të përshtatshme

***Faleminderit që je pjesë e komunitetit të ShiteSot.com!***
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 1, 2018
Size
4.6M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Poenta Labs
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.