Polislik Sözlü Mülakatları ve Soru Bankası

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

22. dönem POMEM polis alımı ile 2018'de 10 bin yeni lisans ve önlisans adayı polis alınacak! Ortalama 40 bin kişinin başvuracağı 22. dönem POMEM alımında bir adım önde olmak ve mülakatlara hazırlanmak uygulamamızı ile çok kolay.

2018 PMYO hedefleyen lise son öğrencileri ve lise mezunu adaylar, mülakatlara da hazırlanmalıdırlar. Uygulamamızı edinerek her an güncel bir kaynağı cihazlarına yükleyebilirler. 20-30 bin PMYO adayı arasından ilk 2 bine girmek için mutlaka mülakatlara çalışmalı ve uygulamamızı edinmelisiniz. TYT'den ne kadar yüksek alırsanız alın, sözlü mülakat puanınız yüksek olmadıkça PMYO kazanma şansınız yoktur.

PÖH (Polis Özel Harekat) 2018 ilanı yakında geliyor. En az lise mezunu 10 bin civarı polis alınacak. PÖH Mülakatına hazırlanmak için mutlaka bu uygulamayı almalısınız.

PMYO sürecinde TYT puanı %25, fiziki parkur %25, sözlü mülakat ise %50 oranında başarı puanını oluşturacak.  TYT puanı ya da fiziki mülakat puanı yüksek olan bir aday, sözlüden düşük alırsa hiçbir şansı kalmayacak. Ya da TYT puanı ve fiziki parkur puanı düşük olan bir aday, sözlü mülakattan yüksek puan alarak hayalindeki mesleğe kavuşacak. Tüm bu süreçte asıl etkili olan etmenin, sözlü mülakat puanı olduğu bu noktadan kolaylıkla anlaşılabilir. Bu nedenle lise son, lise mezunu ve önlisans mezunu olanlar, PMYO kazanmak için mutlaka uygulamamızı edinmelidirler.

Peki sözlü mülakatlara nasıl hazırlanılır? Bu konuda herhangi bir yazılı eser mevcut değil. İnternet sitemizden ve diğer sayfalardan, çıkmış örnek soruların bazılarına ulaşılabilir. Dileyen adaylar bu bilgi kırıntıları ile sözlü mülakatlara hazırlanabilir. Bu yazımızda ise, daha donanımlı ve derli toplu bir kaynağa ulaşmak isteyen polis adaylarını bilgilendirmek istiyoruz.


Hayalinizdeki polislik mesleği için şimdi adım atın!

Polis Mülakatları ve Soru Bankası uygulamamız, içerisinde yıl yıl ve gerçek polis mülakatları sorularını barındıran oldukça büyük bir uygulamadır. İçeriği daha önce mülakatlara girmiş polis adaylarından gelen sorularla oluşturulmuştur. Yaklaşık 1400 mülakat sorusu ve cevabı, yıl yıl ve okul okul ayrılmış ve kullanıcılarına sunulmuştur. Üstelik internetsiz çalışmakta ve sürekli yeni sorularla güncelleştirilmektedir. Bir defa satın alan bir kişi, süresiz olarak ücretsiz şekilde uygulamayı kullanabilmektedir.

POMEM, PAEM, PÖH ve PMYO şeklinde mülakat soruları barındıran uygulama, polis adaylarına eşsiz bir bilgi datasını sunmaktadır. Mülakatlarda başarılı olmak isteyen tüm polis adayları mutlaka bu uygulamayı satın almalıdır. Artık mülakatlarda ne soruldu, cevapları neydi, mülakatta neler yaşandı, komisyon hangi soruları sordu, polislik kurulunda ne tarz sorular soruluyor tarzı arayışlara girmenize gerek yok.

Kimi insanlar “Soruyu bilmek önemli değil…” diyerek cümlenin devamını haklı gerekçelerle dolduruyorlar. Peki, sözlü mülakatlarda en önemli süre olan ilk 60 saniyeyi böyle boş geçiren bir adayın, iyi bir intiba bırakma ihtimali var mı? Karttan çektiği soruyu bilen mi avantajlı olur bilemeyen mi? Burada kararı polis adayları kendileri vermelidirler.

Mülakat sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir.

Polis olup olmayacağınızı belirleyecek bu kısa zamana, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için hemen bu uygulamayı alın ve çalışmaya başlayın. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL.

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulama test kitabı mahiyetindedir, kesin çıkacak soruları içerme iddiasında değildir. Daha önce sorulmuş, çıkmış soruları ve çıkabilecek mülakat soru-cevap ve yazılı testlerini içermektedir. Kesin çıkacak soruları kimse bilemez, bilse de kanunen açıklayamaz. Bu hususu dikkate alarak satın alınız.

Satın aldıktan sonra 2 saat içinde sistem üzerinden iade edebilirsiniz. Daha sonra iade yapılmamaktadır.
22. I PO police recruiting period in 2018 with bachelor and associate degrees in 10 thousand new police candidates will be! Approximately 40 thousand people will be admitted to be one step ahead and not very easy to purchase 22 PO period to prepare for the interview with our application.

2018 PMYO targeting high school students and recent high school graduate candidates should be prepared to interview. Pursuing our app can install any moment to a current source device. PMYO 20-30 thousand to 2 thousand among the first to enter the candidate should try to interview and surely you must obtain our application. Learn how you get high from tyt', oral interview your score unless you have no chance of winning PMYO high.

POH (Police Special Operations) announced in 2018 is coming soon. At least high school graduates will be 10 thousand police. POH should get this app is a must to prepare for the interview.

25% score in PMYO process TYT, physical trails 25%, while 50% of an oral interview will form the point of success. TYT points or physical interview a candidate with a high score, will there be any chance if it takes less than verbally. TYT physical track or score and a low score candidates will gain a high score in the profession by taking imaginary interview. All the main influential factors in this process, it is easily understandable from the point where the oral interview scores. Therefore, high school, high school graduates and those with associate degrees, they must learn to win PMYO our absolute applications.

So how does it prepare for the oral interview? not present any written work on this issue. From other pages on our website and can be reached out to some of the sample questions. Candidates who wish to be prepared for an oral interview with the crumbs of information. In this paper, we would like to inform the police better equipped and tidy candidates who want to reach a collective resources.


Take steps now to your dream policing profession!

Police Interview Question Bank and our practices, in year on year and real police interviews is a fairly large applications hosting questions. Content was created with earlier questions from the police entered candidates for interviews. Interview questions and answers about 1400, the year on year and was presented to the school and devoted users. Moreover, an internet works and is constantly updated with new questions. A person who buys a time can use the application free way indefinitely.

POLAR I, I PAEE, POH and PMYO form of interview questions that hosts the application, the data offers a unique information to police candidates. All police interview candidates who want to succeed in this application must be purchased. Now what was asked in the interview, what was the answer, what happened in the interview, the commission asked what questions, what kind of questions the policing board asked not need to enter the quest for style.

Some people "The question is not important to know ..." They fill with justification for the continuation of the sentence saying. Well, the most important period in which such an oral interview a candidate who empty the first 60 seconds, you have the possibility to make a good impression? Did you know that it is advantageous Did he knows the questions are pulled from the card? Here, candidates must give themselves the police decision.

Do not forget the most important aspects of the interview process is the first 60 seconds. and it will create a positive impression on the boards full of information during this process, may be the most important step you can take to the profession.

The police will determine whether there is in this short time, ready and equipped to face these applications are received immediately and start working. Moreover, instead of books sold at 40-50 per price only £ 16.99.

IMPORTANT NOTE: This application is a text book of nature, it does not claim to include questions will be final. has been asked before, it emerged contains questions and answers interview questions and written tests, and that may arise. Nobody knows the exact question will be, does not explain if he knew the law. Your purchase consideration of this matter.

After purchase you can return it within 2 hours out of the system. Then it is non-refundable.
Read more
4.1
58 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

PMYO Mülakat Soruları
PAEM Mülakat Soruları
POMEM Mülakat Soruları
PÖH Mülakat Soruları
Polislik Yaş Hesaplama
Polislik Başarı Puanı hesaplama
1000 Civarı soru ve Cevaplar
OFFLİNE Çalışma
Soru Güncelleme
Read more

Additional Information

Updated
July 4, 2017
Installs
500+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Emre KOCİ
Developer
Dolunay Fatsa /ORDU bekcialimi.com
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.