Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Anadolu Sağlık Merkezi – Online Servisler

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Sağlık Merkezi olarak 2002 yılından bu yana Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışıp; Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler, Tanı ve Görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyoruz.

Android uygulamamız ile protokol numaranız veya TC Kimlik Numaranız ile anında hesap oluşturabilir, istediğiniz Anadolu Sağlık Merkezi doktorundan anında hastane randevusu alabilir, test sonuçlarınızı ve görüntüleme sonuç raporlarınızı sıra beklemeden, hastaneye gelmeden kolayca görüntüleyebilir, geçmiş muayene bilgilerinize mobil cihazınızdan da ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda doktorlarımız hakkında bilgi alabilir, harita üzerinden hastane adreslerimizi görüntüleyebilir ve bulunduğunuz noktadan yol tarifi alabilirsiniz. Randevu ve test sonucu gibi önemli bilgiler uygulama ile anlık olarak tarafınıza bildirilir. Böylece Anadolu Sağlık Merkezi tarafından sunulan sağlık hizmetlerine zaman kaybetmeden ve zahmetsizce erişebilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi Android Uygulaması ile Yapabilecekleriniz;
Geçmiş muayenelerinizi ve gelecek randevularınızı sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Test sonuçlarınızı ve görüntüleme raporlarınızı onaylandığı anda görüntüleyebilirsiniz veya istediğiniz email adresine yönlendirebilirsiniz.
İstediğiniz birim ve doktorumuza belirlediğiniz tarihte uygun olan saatler için anında randevu alabilirsiniz.
Anadolu Sağlık Merkezi bünyesinde bulunan hastane, doktor ve birim bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.
Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Gebze ve Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir adreslerini ve harita lokasyonlarını görüntüleyebilir, harita üzerinden yol, mesafe ve yol tarifi bilgisi alabilirsiniz.
Uygulama aracılığıyla randevu iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bildirim açma/kapama seçeneklerini değiştirebilir, uygulama ayrıntılarını kolayca yönetebilirsiniz.


Hastane Test Sonuçlarınızı Görüntülemek Artık Çok Kolay!
Daha önceki muayeneleri ve bu muayenelerde istenen test ve görüntüleme sonuçları onaylanır onaylanmaz mobil uygulamanızdan görüntüleyebilirsiniz.
İsterseniz onaylanan sonuçlarınızı ve görüntüleme raporlarınızı kendinize ait veya doktorunuza ait e-posta adresine ücretsiz yönlendirebilirsiniz.
Muayene için geldiğiniz doktorunuzun bilgilerine çok kolaylıkla ulaşabilir,isterseniz tek tıkla tekrar randevu alabilirsiniz.

Hastane Randevusu Almak Artık Çok Hızlı ve Kolay!
Randevu almak için uygulama ekranı üzerinden “Yeni Randevu Al” butonuna basarak hızlı, kolay ve ücretsiz randevu alabilirsiniz.
“Yeni Randevu Al” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan ekranda ilk olarak muayene olmak istediğiniz hastaneyi (Gebze ya da Ataşehir) ardından da muayene olmak istediğiniz birimi ve o birimde bulunan uzman doktorunuzu belirledikten sonra randevu gününü ve saatini de seçerek randevu alma sürecini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Aldığınız randevuyu mobil takviminize ekleyebilir ve ücretsiz SMS ile hatırlatma isteyebilirsiniz.
Hastane randevu numarası, randevu tarihi, randevu saati ve randevu günü gibi tüm bilgilere uygulama üzerinden kolaylıkla erişebilir, ileri tarihli tüm randevularınızı pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
Ayrıca, 44 44 276 numaralı Anadolu Sağlık Merkezi çağrı merkezinden veya https://www.anadolusaglik.org/ üzerinden de ayrıntılı bilgilere erişebilir ve randevu alabilirsiniz.
Anadolu Medical Center - Online Services

Founded with the goal to provide world-class work in health care since 2002, Anadolu Medical Center as training and strategic cooperation with Johns Hopkins Medicine is to improve the quality; Oncological Science, Heart Health, Women's Health and IVF, Neurological Sciences, Surgical Sciences, Internal Sciences, Diagnostics and Imaging mainly offer services in all branches.
 
Your protocol number with our Android app or ID Number You can create instant accounts can instantly get hospital appointments from Anadolu Medical Center doctor you want, without waiting for your your test results and imaging results report as well, you can easily view before coming to the hospital, your historical inspection data can be accessed from your mobile device. You can also get information about our doctors, the map can view our address out of the hospital and you can get directions from where you are. Communicated to you in real time applications with important information such as appointments and test results. Thus, without losing time to the health services provided by Anadolu Medical Center and you can access it effortlessly.

What you can do with Anadolu Medical Center Android Application;
You can check your history and examination system over the next appointment.
You can view your test results and imaging confirmed at the time of the report, or you can direct the email address you want.
You can get an appointment immediately to the appropriate clocks on the date you specify a desired unit and our doctor.
Anadolu Health Center located within the hospital, the doctors and volume information can be accessed quickly.
Anadolu Medical Center, Gebze and Anadolu Medical Center Hospital can view Flat address and map location of the road on the map, and you can get directions from description.
You can perform the cancellation of the appointment process through the app.
Feedback on / off option, you can change, you can easily manage the implementation details.


View your test results to the hospital Made Easy!
Earlier examinations and tests required in this examination and imaging results, you can view your mobile application is approved.
If you want to view the report and approved the results of your own or your e-mail address of your physician can direct free.
Information for examination by your doctor that you have come to very easily attainable, again with a single click you can get an appointment if you wish.

Hospital Appointment To Get Very Fast and Easy Now!
To make an appointment through the application screen "Takes New Event" button quick, easy and you can get free appointment.
"New Event Takes" After pressing the button on the screen as you come to the first as you want to be examined hospital (Gebze or Flat) then you can complete the day of appointment and the appointments process by selecting also the time when you set your doctor specialists at the unit you wish to be examined, and that unit successfully. You can add your mobile calendar appointments and get reminders may want to free SMS.
Hospital appointments number, appointment date, time and date can easily access all the information out of applications such as appointment day, postdated can view all your appointments in a practical way.
Also, the number 44 44 276 Anadolu Health Center can access detailed information on the call center or https://www.anadolusaglik.org/ and make an appointment.
Read more
Collapse
2.0
78 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
May 29, 2018
Size
30M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.