همسریابی رایگان🌟پیوند.همسریابی ایرانی.ازدواج دائم

3.8
1.5K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

سامانه همسان یابی و ازدواج الکترو سنتی پیوند

+ بهترین و جامع ترین سایت همسان یابی و انتخاب تفاهم محور

+ سامانه همسریابی ازدواج. 100٪ رایگان

بدون دریافت حتی یک ریال حق عضویت (ثبت نام رایگان+ نوشتن پیام رایگان)

+ با بیش از صد هزار عضو

+ ثبت نام آسان و دیدن فیلمهای آموزشی در تلگرام @ZojYab

+ فقط و فقط مختص به ازدواج دائم

+ امکان جستجوی تفاهم محور برای یافتن همسر متناسب

+ وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان PPii

+ اگر واقعا قصد و آمادگی ازدواج دائم دارید، در سامانه همسریابی پیوند ثبت نام کنید!
به وسعت تمام ایران، دایره انتخاب شما گسترده خواهد شد.

+ در هنگام ثبت نام هیچ اطلاعات هویتی پرسیده نمیشود. با خیال راحت ثبت نام کنید و بصورت کاملا رایگان از تمام امکانات سایت استفاده فرمایید. هر وقت هم مایل بودید از صفحه تنظیمات میتوانید حساب کاربری خود را لغو نمایید.

+ سامانه همسان یابی پیوند یک موتور جستجوی پیشرفته و یک پل ارتباطی برای جستجوی همسر متناسب و ایده آل میباشد. جستجو بر اساس معیارهای دلخواه خودتان.

+ برای کسانی که واقعا قصد ازدواج دارند و دنبال راهی هستند که بتوانند همسر متناسب با خصوصیات خویش را پیدا کنند، سامانه پیوند بهترین و جامعترین سایت میباشد. چون تنها سایتی است که امکان جستجو بر اساس جزئی ترین خصوصیات اخلاقی، رفتاری و... را فراهم میکند.
البته بسیار مهم است که از این امکان فوق العاده، بطور صحیح و مناسب استفاده گردد.

+ لطفاً فیلمهای آموزشی را مشاهده و کتاب ازدواج الکتروسنتی را مطالعه فرمایید.
پر واضح است که بستر فراهم شده در سامانه ازدواج الکترو سنتی پیوند، فقط به منظور جستجوی همسر متناسب با خصوصیات و انتظارات خود و بررسی مقدماتی و اولیه همسانی و کفویت زوجین میباشد. ولیکن بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنتی، مرحله اصلی شناخت و آشنایی زوجین (دیدار حضوری و برگزاری جلسات معارفه و آشنایی)‌ می‌بایست با هماهنگی والدین و خانواده ها انجام پذیرد تا از هرگونه سوء تفاهم و یا سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود و نباید صرفاً به اطلاعات مندرج در پروفایل افراد بسنده کرد. بعد از برگزاری جلسات معارفه و آشنایی خانوادگی و نیز تحقیق و بررسی دقیق و همه جانبه و ارزیابی کامل صحت و سقم ادعاهای صورت گرفته و همچنین مشورت با والدین و درصورت نیاز مراکز مشاوره ازدواج، و بعد از حصول اطمینان کامل، میتوان نسبت به انتخاب همسری شایسته و متناسب با خصوصیات و انتظارات خویش اقدام نمود.

سامانه همسان یابی پیوند (بانک اطلاعات افراد در آستانه ازدواج) سایتی کاملاً رایگان میباشد که به منظور کمک به سنّت پسندیده ازدواج و گسترش دایره انتخاب همسر ایرانیان (بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی) از سال 1388 قدم به عرصه خدمت گذارده است.همسان یابی پیوند با رعایت کلیه ضوابط شرعی، عرفی و قانونی تلاش دارد تا با گسترش دایره انتخاب همسر، امکان جستجو و یافتن همسر ایده آل و متناسب را برای تمام ایرانیان، سهل و هموار ساخته و با کمک به ایجاد شناخت آگاهانه زوجین (در پرتو سوالهای مطرح شده در سایت) زمینه ساز انتخاب‌هایی عاقلانه (تفاهم محور) و پیوندهایی پایدار گردد. کسانی که قصد و آمادگی ازدواج دائم دارند میتوانند با استفاده صحیح و شایسته از سامانه پیوند و با کمک سیستم جستجوی تفاهم محور این سامانه و با مبنا قراردادن معیارهای معقول و منطقی، به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش پرداخته و عشقی ماندگار و پیوندی پایدار را بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی پایه ریزی نمایند.

+تذکر بسیار مهم:
هرگونه درخواست دوستی و یا ازدواج موقت در سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند اکیداً ممنوع می باشد و تنها افرادی مجاز هستند در این سامانه عضویت یافته و از خدمات رایگان آن بهره گیری نمایند که قصد و آمادگی ازدواج دائم را دارا میباشند. سیستم نظارت و مدیریت سایت، با افرادی که قصد دوستی و یا ازدواج موقت داشته باشند و از قوانین عضویت در این سایت عدول نمایند به شدت برخورد خواهد نمود.

سامانه پیوند به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و تمام خدمات آن 100% رایگان است. تنها تقاضای ما از شما : استفاده صحیح و شایسته از این بستر الکترونیکی برای جستجو و انتخاب همسر متناسب خویش و نیز ادامه روند بررسی و آشنایی تکمیلی از طریق والدین و خانواده ها میباشد. باشد که با کمک به یافتن همسر هم کفو و متناسب برای شما عزیزان، لیاقت بهره مندی از دعای خیر شما را داشته باشیم.

+ لطفا به دوستان مجرد خود اطلاع رسانی فرمایید

+ ثبت نام آسان با ربات تلگرام زوج یاب @ZojyabRobot

آدرس وب سایت:
http://Peyvand.com

کانال تلگرام:
https://www.t.me/ZojYab

صفحه اینستاگرام:
https://www.instagram.com/ZojYab
Updated on
Jan 11, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
3.8
1.5K reviews
samoel abraham
November 28, 2021
This app has many bugs!!!!!! The appearance of the app is very old! The search engine of this program does not work properly! I think it is the most nonsensical site! Because it does not go back between pages. It is very difficult to find people in it جالبه بخش کاندیدای ازدواج دو طرف افرادی واست میاد بالا که اصلا نمیتونی بهشون پیام بدی! قالب نامه هاشم بشدت طولانیه طرف اصلا حوصلش نمیکشه این چرندیاتو بخونه خخ واقعا گند زدید
10 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Gh Ti
February 22, 2021
This app works perfectly,its very helpful ,try your chance ,go and find your soulmate.
25 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Peyvand Paydar
February 28, 2021
ممنون💕✨سامانه پیوند یک موتور جستجوی پیشرفته و یه پل ارتباطی هست برای جستجوی همسر متناسب..✨جستجو بر اساس معیارهای خودتون..✨هر کسی هر معیاری هم داره برای خودش محترمه..✨در سامانه پیوند هر کسی میتونه با کمک ✨سیستم جستجوی منحصر بفرد✨بر اساس بیش از 90 خوصوصیات مورد نظر خودش جستجو کنه (✨انتخاب تفاهم محور✨) و✨✅✨ کسی رو که با معیارهاش هماهنگی داره پیدا کنه
Special Privates service Max
September 6, 2020
I'm sorry the b******* site
32 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Peyvand Paydar
November 21, 2020
سیستم نظارتی سامانه پیوند به شکایات کاربران با دقت رسیدگی کرده و با هرگونه تخلف در این سامانه برخورد میگردد.❌ بر همین اساس تاکنون بیش از 14 هزار حساب کاربری متخلف (بدلایل مختلف از جمله: درخواست دوستی، درخواست ازدواج موقت، توهین و بی احترامی، درج ناصحیح اطلاعات، صحبتهای مبتذل و...) بلاک و مسدود شده است.❌که بسیاری از این افراد بلاک شده بدگویی می‌کنند

What's new

پيوند نسخه أول