Viatori - Sosyal Medya

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

*Yepyeni bir sosyal medya deneyimi için hazır olun! Çok yakında sizlerle...*


Viatori; fotoğraf, video, konum ve durum paylaşma, mesajlaşma, takipleşme, uygulama içerisindeki tüm paylaşımlardan Via Para kazanma ve Via Para'ları anlaşmalı iş yerlerinde indirime dönüştürme gibi popüler birçok yenilikçi özelliği ile “Yepyeni Bir Sosyal Medya Deneyimi” yaşatıyor.

Giriş:
Viatori’ye E-Posta adresiniz, telefon numaranız veya Facebook, Twitter, Google+ hesaplarınızla kaydolarak giriş yapabilirsiniz.

Keşfet:
Keşfinizi daha keyifli hale getirebilmek için viatoriye ilk giriş yaptığınızda gelen ip uçlarını takip edin ve benzersiz sosyal medya deneyimini doyasıya yaşayın.

Video & Fotoğraf Paylaş:
Viatori'de videolar ve zengin filtre seçeneği ile birbirinden güzel fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Konum paylaş:
Viatori'den bulunduğunuz konumu paylaşabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Durum paylaş:
Viatori ile duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilir, paylaşımlarınıza hashtag(#) ekleyebilir ve gündemi takip edebilirsiniz. Ayrıca kendi hashtag(#)inizi günlük popüler etiketler listesine sokarak etkileşim ağınızı genişletebilirsiniz.

Mesajlaşma:
Uygulama içerisindeki tüm kullanıcılar ile doğrudan mesajlaşabilirsiniz.

Takipleşme:
Viatori'de dilediğiniz kişiyi takip edebilir, ayrıca arkadaşlarınızı Viatori'ye davet ederek kendinize özel bir dünya oluşturabilirsiniz.

Profil:
Kendi hesabınızı yönetebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Profilinize fotoğraf ekleyebilir, tüm paylaşımlarınızı, takipçilerinizi, takip ettiklerinizi ve Via Para bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Üye Mekânlar:
Viatori’nin yeme-içme, hazır giyim ve e-ticaret sektörlerinde hizmet veren anlaşmalı olduğu üye iş yerleridir. Biriktirdiğiniz “Para Puan”ları hesabınızı öderken üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.
Uygulama içerisinde "Viatori Fırsatlar Dünyası"nda üye iş yerlerini görüntüleyebilirsiniz.

Via Para Fırsatlar Dünyası:
Viatori'ye gün içerisinde yapılan ilk girişlerinden, durum, konum, fotoğraf veya video paylaşımlarından, arkadaş davetlerinden ve viaların diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılmasından Via Para kazanılır.
Kazanılan Via Para'lar "Via Para Fırsatlar Dünyası" nda yer alan üye işyerlerinde indirim olarak kullanılabilir.

Fırsatlar dünyasında oluşturduğunuz indirim kodunu üye iş yerlerinde hesabınızı öderken kullanabilirsiniz

Fenomenler:
Viatori içerisinde en çok takipçiye sahip olan ve en çok beğeni toplayan kullanıcılar iki farklı kategoride Fenomen olarak adlandırılır. Takipçilerinizi ve beğenilerinizi artırarak sizde bu kategorilerden birinde fenomen olarak yer alabilirsiniz. Listede yer alın ve fenomen olmanın getireceği fırsatları kaçırmayın.

Gizlilik:
Viatori kullanıcılarının gizliliğine büyük önem vermektedir. Gizlilik ayarları bölümünden bu ayarlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
* Get ready for a brand new social media experience! Very soon ... *


Viatore; leşme A Brand New Social Media Experience konum with many popular features such as photo, video, location and status sharing, messaging, tracking, sharing all of the shares in the application and making money from the Via and converting Via Para to discounted work places.

Login:
You can log in to Viatori by registering with your E-mail address, phone number or Facebook, Twitter, Google+ accounts.

discover:
Follow the tips that came when you first logged in to the viator to make your discovery more enjoyable and experience the unique social media experience.

Share Video & Photos:
With Viatori you can share beautiful photos with videos and rich filter options.

Share location:
You can share your location and discover new places from Viatori.

Share status:
With Viatori, you can share your feelings and thoughts, add hashtags (#) to your posts and keep track of the agenda. You can also expand your interaction network by putting your own hashtag (#) into the list of daily popular tags.

Messaging:
You can messaging directly with all users within the application.

Takipleş Views:
You can follow any person in Viatori and also invite your friends to Viatori to create a world of your own.

Profile:
You can manage and personalize your own account. You can add photos to your profile, view all your shares, followers, followers, and Via Money information.

Member Locations:
Viatori is a member business partner in the food, beverage and e-commerce sectors. You can use the iş Money Points der that you accumulate in member businesses when you pay your account.
In the application "Viatori Opportunities World" you can view the member businesses.

Via Para Opportunities World:
Via Para is earned from the first entries made to Viatori during the day, sharing of status, location, photo or video, sharing of friends invitations and villas in other social media accounts.
The Via Para can be used as a discount for the member merchants in the "Via Money Opportunities World".

You can use the discount code you created in the world of opportunities when paying your account at member businesses

Phenomena:
In Viatori, users who have the most followers and the most acclaimed users are called the Phenomenon in two different categories. By increasing your followers and likes, you can take part as a phenomenon in one of these categories. Take part in the list and don't miss the opportunity of being a phenomenon.

Privacy:
Viatori attaches great importance to the privacy of its users. In the Privacy settings section, you can manage these settings as you wish.
Read more
Collapse
4.4
8,894 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Sizden gelen geri bildirimleri önemsiyor ve Viatori’yi geliştirmek için çok çalışıyoruz.
Bu güncellemeyle Viatori'de videolar artık otomatik oynatılıyor. Video görüntülemek daha keyifli ve hızlı...
Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.
Yeni üye iş yerleri ve yeni indirim fırsatları için Viatori'yi kullanmaya devam edin.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 6, 2017
Size
34M
Installs
100,000+
Current Version
3.4.4
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
ProAegean Innovations
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.