ProCompliance

Contains ads
50+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Procompliance.net bankacılık ve finans sektörüne yönelik düzenlemelerdeki değişiklik ve gelişmeleri aktarmayı amaçlayan bir bilgi portalıdır. Kurulduğu 2015 yılından bu yana bu alanda önemli bir boşluğu doldurmuş ve Türkiye'de özellikle bankacılık ve finans sektörü için mevzuat ve uyum alanında en geniş çeşitlilikte ve yüksek kalitede içeriği sunar hale gelmiştir.
Başta BDDK, SPK, TCMB gibi kurumların yayımladığı düzenlemeler olmak üzere özellikle bankacılık ve finans sektörüne yönelik mevzuat değişiklikleri hakkındaki haber ve yorumlarımızı www.procompliance.net adresinden, akıllı telefonlar için mobil uygulamalarımızdan takip edebilir, her türlü görüş ve önerileriniz için bize info@procompliance.net adresinden veya twitter, linkedin, facebook hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.
Akıllı telefonlar için kullanıma sunduğumuz Android uygulamamız size daha zenginleştirilmiş bir mobil deneyim sunmak için yeniden tasarlandı. Mobil uygulamamız ile sitenin masaüstü versiyonundaki tüm içeriğe ilgili menülerden kolayca ulaşırken, üyelere özel sunulan içeriğe ulaşımınızda kolaylaştırıldı. Ayrıca, uygulama içinde barındırdığı sosyal ağ özellikleri ile diğer üyelerle iletişime geçerek, aktivite akışı, forumlar, yorumlar ile içerik yaratmanızı ve görüş alışverişinde bulunmanızı da kolaylaştırıyor.
Sizi de Türkiye'de mevzuat ve uyum alanında en seçkin topluluklardan biri olan ProCompliance ağına bekliyoruz.
Updated on
Jun 9, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Uygulamada genel iyileştirmeler yapıldı