40 Hadithet e Neveviut

40 Hadithet e Imam Neveviut për Android

- 40 Hadithet me tekst arabisht dhe shqip
- Kërkimi i fjalëve të caktuara dhe dërgimi tek hadithi ku gjendet ajo fjalë (kerkon ne tekstin shqip dhe fusnote)
- Ruajtja e një hadithi në listën e favoriteve
- Degjimi i recitimit të hadithit në gjuhën arabe
- Punon pa pasur nevojë për qasje në internet
Read more
Collapse
4.8
343 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

v1.2
Titrimi i haditheve
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 17, 2013
Size
44M
Installs
10,000+
Current Version
1.2
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DawaTools
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.