Mashriq TV

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

This is official Android application for Mashriq TV with Live streaming and VOD.
Ова е официјална Android апликација за Mashriq телевизор со живо и VOD.
Прочитајте повеќе
Собери
4,8
Вкупно 83
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Minor bug fixes and optimization
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
01 март 2019
Големина
6,5M
Инсталации
10.000+
Тековна верзија
3.0.5
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Mashriq TV
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.