RADIO ISLAME

Contains Ads

Radio Islame është e hapur për komunikim dhe bashkëpunim me të gjithë ata që organizojnë dhe shfaqin manifestime dhe programe fetare dhe që janë të prirur të shkruajnë tema, analiza, opinione dhe përshtypje nga çështje që kanë të bëjnë me vlerat fetare, por edhe ato kombëtare të popullit shqiptar. Radio Islame synon të përfshijë brenda programit të vetë aspekte të ndryshme të jetës fetare islame, ligjërata, ilahi dhe kaside, tribuna, manifestime dhe ndodhi tjera të rëndësishme për kulturën dhe jetën islame.

Created by : 3ds web - looksomething.com
Read more
Collapse
4.6
175 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
May 16, 2017
Size
6.9M
Installs
10,000+
Current Version
6.3.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Looksomething.com
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.