Radio Dielli

Contains Ads

Kjo Radio mund tė dėgjohet me njė Kompjuter qė pėrmban njė program qė "lexon" formatin mp3 si Windows Media Player, Real Player, iTunes,Aldroid, iPhone, iPad dhe shumė tė tjerė.
Tė gjithė ne qė jemi nė Gurbet kemi mallin pėr vendin tonė, pėr tė afėrmit tanė, madje edhe pėr gurėt e vendlindjes. Kur dėgjojmė njė kėngė apo valle shqip na duket sikur ēmallemi pak me vendin tonė, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmė pak problemet e ditės dhe mbushemi me energji tė reja pėr tė ecur pėrpara.
Pikėrisht kėtė synon tė bėjė RadioDielli.com tė krijojė disa momente clodhėse pėr gurbetqaret shqiptarė kudo qė janè.
Read more
3.7
3 total
52
4
3
2
11
Loading...

Additional Information

Updated
March 10, 2016
Size
9.9M
Installs
100+
Current Version
1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Al Droid
Developer
165 Audubon Ave, Manhattan, NY, USA
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.