Radio Rilindja Oslo Norway

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Norwegian (Norway)

Mirë se erdhët në Radio Rilindja

Dëgjues të nderuar dhe shumë të respektuar të Radio Rilindja - Oslo. Ne kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë me aplikacionin tonë të ri.


Së shpejti do të marrim informacionin më të fundit për programet tona, por, siç ju pëlqen, vazhdoni të na dëgjoni përmes këtij aplikacioni dhe përmes internetit duke klikuar në ueb portali www.albaner.no Netradrad 24/7 radiorilindja.no

Radio Rilindja dhe punonjësit:

Alush Balichi Redaktor përgjegjës
Redaktori i lajmeve Metush Bajrami
Redaktor Kulturor Rexhep Shehu
Fehmi Sejdijaj Fotograf për shtyp / redaktor sportiv
Operatori Kela Rrokaj

Nettradio 24/7 radiorilindja.no


Përveç kësaj, gjithashtu u japim lexuesve tanë një përvojë muzikore nga kultura e tyre, në mënyrë që ata të mund të dëgjojnë muzikë në gjuhën e tyre në radio në makinë, në shtëpi ose në tramvaj.
We have no radio release yet

This is the reason why the radio Rilindja - Oslo. Ne kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë me aplikacionin tonë të ri.


You are here to find information about this program before you start browsing the site, you can find the information on how to access a site for the internet or click on the portal www.albaner.no Netradrad 24/7 radiorilindja.no

Radio Rilindja dhe punonjësit:

Alush Balichi Reduced Përgjegjës
Editor in lajmeve Metush Bajrami
Editor Kulturor Rexhep Shehu
Fehmi Sejdijaj Photographer pere shtyp / editor sportive
Operatori Kela Rrokaj

Netradrad 24/7 radiorilindja.no


Përveç kësaj, gjithashtu u japim lexuesve tanë një përvojë muzikore nga kultura e tyre, në mënyrë që ata të më ty to your own music near you tire no radio close makine, në shtëpi ose nam tramvaj.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Radio oppdatert fikset noen små feil.
Lagt inn firebase
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 13, 2018
Size
5.3M
Installs
100+
Current Version
3.0.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Radio Rilindja app
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.