Radyo Alperence DİKKAT Lütfen Yeni Sürümü İndirin

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Lütfen Yeni Sürüm İçin "Radyo Alperence 2018" Uygulamamızı İndiriniz.
Yeni Sürüm Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyoalperence.org&hl=tr

Radyo Alperence Canlı Mobil Uygulama.Bu Uygulama Merhum Şehid Lider Muhsin Yazıcıoğlu'na Atf edilmiştir.Ruhun Şad Olsun.

Radyo Alperence Bir Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri İştirakıdır.

Radyo Alperence Uygulamasına Hoşgeldiniz...

Dünya her geçen gün daha da dijitalleşiyor; bilgisayar ve internet daha da bir önem kazanıyor. Bu durum Türkiye açısından da böyledir. Firmalar artık internet üzerinden satış yapabilmekte ve potansiyel tüketicilerine kolaylıkla ulaşabilmekte ve bu da pazarlama ve satış maliyetlerini en aza indirgemektedir. Bu durumdan en fazla yarayı alan ise geleneksel tarzda yayın yapan radyolar olmuştur. Birçoğu kapanma noktasına gelmiş çoğu da statükonun devamı için zor da olsa hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Geleneksel tarzdaki radyoculuğun yerini ise son günlerde internet radyoculuğu almıştır çünkü her şeyin internete indirgendiği günümüzde o da dijitaleleşmek durumunda kalmıştır.

İstikrarlı Bir Şekilde Büyüme Hedefi İle..

Alperence Yayın ve Medya Grubu İştirakı olan Radyo Alperence,yavaş ama istikrarlı bir büyüme sürecini başarılı bir şekilde devam ettiriyor.Avrupa ülkelerinden,Türk Cumhuriyetlerine ve Ortadoğu'ya Milli ve Manevi dinamiklerin enstrümental ve sözlü dili ile ulaşmaya çalışıyor.

Haftanın farklı günlerinde yapılan programlar ile dinleyicilerine her türlü Radyo dinleme zevkini tekrar aşılamaya çalışıyor.

"Sevgi, hoşgörü, samimiyet, iç görü, dürüstlük, duyarlılık ve fedakârlık. Olmazsa olmazıdır bunlar, gerçek radyocunun ve gerçek dinleyicinin.Yoksa nasıl taşır radyoculuk bir aşkın bütün büyüsünü?"
Please for New Version "Radio Alperence 2018" to download our application.
New Version Link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyoalperence.org&hl=t is

Alperence Live Radio Mobile Shaheed leader Muhsin Yazicioglu late uygulama.b Application of Attribution edilmiştir.ruh Olsun Şad.

Radio Alperence a Çulha Communications and Information Services are subsidiaries.

Welcome to Radio Alperence Application ...

The world is going digital even more with each passing day; computers and the Internet is gaining more importance. This is the case also for Turkey. Companies are now able to sell to potential consumers via the Internet and are easily accessible, and this is minimize the cost of marketing and sales. This condition, if not most of the area has been broadcast on the radio in a traditional style. Many of them have come to the point of closure gives the struggle for survival, albeit difficult to continue the status quo. If the location of the radio broadcasting in the traditional style today as internet radio broadcasting in recent days has been reduced because of everything that has been forced on to the internet to dijitaleleş.

Growth Targets With a stable figure ..

Alperence Publishing and Media Group of the investment that Radio Alperence, slow but steady growth process successfully continued ettiriyor.avrup country of the Turkish Republic and is trying to reach the Middle East, National and spiritual dynamic of instrumental and spoken language.

It made all kinds of listeners with programs on different days of the week trying to revaccination radio listening pleasure.

"Love, tolerance, sincerity, insight, honesty, sensitivity and sacrifice. Sine qua non of them, the actual broadcaster of radio broadcasting and how it carries over all the charm of a real dinleyicinin.yoks to?"
Read more
4.9
171 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Yeni Sürüm Yayında. Bu Uygulama 1 Nisan 2018 Tarihinde Yayından Kaldırılacaktır.
Yeni Sürüm Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyoalperence.org&hl=trSürüm 2 (V.2)

- 3G Bağlantı Hızı Düzenlendi.
- Düşük Bağlantı hızındaki ses kalite düşmesi engellendi.
- Açılış Hızı Yükseltildi.
Read more

Additional Information

Updated
November 29, 2014
Size
3.3M
Installs
1,000+
Current Version
3.0
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.