RadyoFm 60 - Resmi Uygulaması

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

1992 yılında Oğuz CELEPOĞLU tarafından kurularak Tokat ve ilçelerine Bölgesel ve karasal olarak yayın yapmaya başlayan Radyo FM 6O, 1993 yılında stüdyosunu Niksar’a taşımış ve 1999 yılına kadar RadyoFM60, 1999 yılında ise daha geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla Net radyo olarak yayın hayatına devam etmiştir.

2002 yılında yayın hayatını tamamlayan Radyo FM 60 bugünlerde Radyo eski DJ lerinden Tunay DEVECİ’nin girişimleriyle İnternet Radyoculuğunun ve Mobil ortamlarda radyoların dinlenme oranlarının arttığı bu günlerde Radyoculuğa yeni bir soluk ve boyut kazandırmak amacıyla Almanya’nın Hannover kentinden yine yeniden yayın hayatına giriş yapmıştır.

Yayınlarında Türkçe ve yabancı müziğin en güzel şarkılarına yer veren Radyo FM60, "En İyiler Burada!" sloganıyla sadece Tokat ve yöresine değil tüm Avrupa ve Türkiye’nin her yerinde dinleyici potansiyeli olmayı hedefleyen bir Radyo niteliği taşıyarak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Merkezi Hannover’de olan Radyo FM 60’ın Türkiye’de de; İstanbul, Ankara, Tokat, Samsun ve Eskişehir’den yayın yapan stüdyoları bulunmaktadır.
Ayrıca Radyo FM 60 mobil platform uygulamaları ile ve You Tube Kanalı ile dinleyicilere alternatif dinleme biçimleri sağlıyor.

info@radyofm60.com
https://facebook.com/radyofm60
https://instagram.com/radyofm60
https://twitter.com/radyofm60
Updated on
Apr 11, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Uygulama ikonunun değiştirilmesi
- Logonun değiştirilmesi
- Bildirim özelliği
- Hata gidermeleri ve performans iyileştirmeleri