Balance - relaxace, meditace, jóga

Offers in-app purchases

Potřebujete večer lépe usínat, chcete se zklidnit před důležitou schůzkou nebo řešíte složitou životní situaci? Je tu nová, vylepšená Balance.

Třeba jste se právě dozvěděli stresující informaci nebo toho je na vás dnes jen už trochu moc? Nová verze aplikace Balance vám může pomoci a první dva týdny je pro Vás navíc zcela zdarma. Instalace aplikace nově bez registrace a bez jakýchkoliv závazků.

Naše krátké video meditace v sekci "První pomoc" mají za cíl přinést během několika minut efektivní úlevu.

První pomoc je rozdělená na sekce "Uvolnění", "Koncentrace" a "Stimulace". Jen si vyberte, s čím zovna potřebujete pomoci. Texty napsala profesionální psycholožka PhDr. Miroslava Mašková, čte je Naďa Konvalinková, hudbu složil zkušený muzikoterapeut Robert Jíša a o pohyblivé obrazy celý program doplnil držitel mnoha mezinárodních cen, filmař Miroslav Hrdý.

Tato psychologická první pomoc je vám online k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Další kapitola aplikace se jmenuje "Dýchání". Kyslík je podstatný pro fungování našich buněk. Správné dýchání může zásadně ovlivnit funkci našeho těla, naší náladu a zdraví. Příroda sama nás učí, jak zpomalit stárnutí našeho organizmu a tisíce let stará tajemství jógy se nyní můžete naučit i vy. Pojďme společně pomoci našim buňkám, aby měly dost životodárného kyslíku, a my se tak cítili lépe a měli víc energie.

Vídeňská učitelka jógy Linda Samaraweerová pro Balance připravila řadu cviků, pro úplné začátečníky i pro lidi, kteří už jógu cvičí a zajímají se o nové přístupy. Stačí si vybrat, jaká náročnost vám vyhovuje. V případě, že si tak budete přát vás můžeme spojit přímo s učitelkou a zorganizovat individální lekce!

Audio i video cviky jsou vám k dispozici kdykoliv potřebujete.

Jako bonus jsou součástí praxí i speciální cviky do kanceláře, kde náš metabolizmus zpomaluje a kromě nedostatku kyslíku naše tělo trpí i nezdravou polohou a nerovnovážným zatížením naší páteře a všech svalových skupin.

Kvalita spánku je velmi důležitá. Jaký bude náš den přímo souvisí s tím, jak jsme se vyspali. Tím ovlivňujeme i den lidí s kterými ho trávíme a naopak, jejich spánek ovlivňuje den náš. Spánku je věnovaná stejnojmenná sekce aplikace Balance.

Často nemůžeme usnout, protože se nám hlavou honí mnoho různých myšlenek, nedořešených úkolů, traumat z minulosti a obav z budoucnosti. PhDr. Mašková napsala texty zaměřené na co nejpříjemnější usínání. Stačí vybrat téma, které vám nejvíc vyhovuje. Zadívejte se na video, které vám umožní přenést se ve své fantazii lehce do míst vzdálených od vašich starostí. Zavřete oči a zaposlouchejte se do relaxační hudby a textu a zaměřte svoji mysl jen na slova, která slyšíte. Děti milují čtení na dobrou noc, tak proč si ho neužít v moderní formě také v dospělosti?

Hudba po skončení textu ještě jemně doznívá a pomalu vás nechává vplynout do příjemných snů.

Náš Psychowalkman používá vědecký výzkum pro naladění Vašeho mozku na tu správnou frekvenci.

Tyto programy a mnoho dalšího, například relaxační hudba a pohádky pro vaše děti, kontakty na všechny naše terapeuty, ranní afirmace, webináře s našimi kouči, diskusní chat, mandaly a výběr meditační hudby pro dospělé najdete v aplikaci Balance, kterou neustále doplňujeme o další obsah.

První dva týdny užívání Balance je naprosto zdarma. Vyzkoušejte si Balance, pokud nebudete vyslovně souhlasit s předplatným, nic neplatíte. A základní funkce Vám vždy budou k dispozici zdarma. Děkujeme Vám za důvěru.

Pojd'me si spolu zkusit zameditovat hned ted'...
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Solved In-app issues
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 14, 2021
Size
34M
Installs
1,000+
Current Version
1.2.5(alpha)
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$2.49 - $34.99 per item
Permissions
Offered By
Aplikace Balance s.r.o.
Developer
Rybná 716/24 Praha 1 Czech Republic
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.