Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

Streaming Live and Video On Demand from the T News Channel. Features include, but are not limited, to the following :

1. High Quality 24 Hour Live Streaming.
2. Video On Demand for news that you might have missed.
3. Adding Videos to Favourites thereby, saving them for viewing at a later point in time.
4. Social sharing of videos.

Single Screen User Experience with Clean UI
Стриминг во живо и видео на побарувачката од мрежата на T Вести канал. Карактеристики вклучуваат, но не се ограничени на:

1. Висококвалитетен 24 Час живо.
2. Видео на побарувачката за вести кои може да ги пропушти.
3. Додавање на Видео да Омилените тоа, заштеда на нив за гледање на подоцна точка во времето.
4. Социјална споделување на видео клипови.

Еден екран корисникот Искуство со чист интерфејс
Прочитајте повеќе
4,3
Вкупно 1.540
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

1. Support for Android 8.0 Oreo
2. Bug Fixes & performance improvements
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
17 март 2018
Големина
9,9M
Инсталации
100.000+
Тековна верзија
2.7.3
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Telangana Braodcasting Pvt.ltd.(T News)
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.