Streaming Live and Video On Demand from the T News Channel. Features include, but are not limited, to the following :

1. High Quality 24 Hour Live Streaming.
2. Video On Demand for news that you might have missed.
3. Adding Videos to Favourites thereby, saving them for viewing at a later point in time.
4. Social sharing of videos.

Single Screen User Experience with Clean UI
Lexo më shumë
Palos
4,3
1 588 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

1. Support for Android 8.0 Oreo
2. Bug Fixes & performance improvements
Lexo më shumë
Palos

Informacione shtesë

Përditësuar
17 mars 2018
Madhësia
9,9M
Instalimet
100.000+
Versioni aktual
2.7.3
Kërkon Android
4.1 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Telangana Braodcasting Pvt.ltd.(T News)
©2019 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.