My Boat CZ

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

MY Boat

Jsme malou zemí bez moře a přesto je u nás spousta těch, kterým plavba na lodi učarovala. Kdo propadl plachtám, nezajímá se moc o motorové lodě a naopak. Máme spoustu majitelů lodí, od tuzemských vod až po moře. A máme spoustu jachtařů, kteří si loď na dovolenou pouze najímají. Pak je tady spousta těch, kteří se věnují sportovnímu okruhovému jachtingu. Jak postavit časopis, aby se zavděčil všem? Těžko. V zemích jako Německo, Holandsko, Spojené království nebo ve Skandinávii má každá z těchto skupin svůj vlastní časopis. Česká republika je však příliš malý trh, aby tomu tak bylo i u nás. Přesto se o to pokusíme. My Boat je magazín, který se věnuje primárně plachetnicím a okrajově motorovým lodím, charteru a sportu.
MY Boat

We are a small country without sea and still with us many of those who boating charmed. Who dropped the sails, does not care much about cruisers and vice versa. We have a lot of ship owners from inland waters to the sea. And we have a lot of sailors who ship to leave only to hire them. Then there are many who are dedicated to the sport of sailing okruhovému. How to build a magazine, to please everyone? Hardly. In countries like Germany, the Netherlands, the United Kingdom and Scandinavia, each of these groups in their own magazine. Czech Republic is too small market, so this was also with us. Still, we'll try. My Boat is a magazine that focuses primarily marginally sailboats and cruisers, charter and sport.
Read more
4.2
5 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Ukládání magazínů na SD kartu.
Podpora Androidu 4.2.
Read more

Additional Information

Updated
July 5, 2016
Size
4.3M
Installs
100+
Current Version
1.2
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Beet, s.r.o.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.