RUNology bežecká aplikácia

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

RUNology je jedinečný koncept tréningu vo forme mobilnej aplikácie, zameraný na rozvoj bežeckej techniky, budovanie rýchlosti a na prevenciu voči bežeckým zraneniam. Mobilná aplikácia obsahuje 36-týždňový tréningový program zostavený profesionálnymi trénermi, ktorý obsahuje variácie prvkov atletickej abecedy, cvičenia na frekvenčnom rebríku , silové cvičenia zostavené špeciálne pre bežcov, ako aj cvičenia na prevenciu voči typickým bežeckým zraneniam a regeneračné cvičenia

Vďaka mobilnej aplikácii RUNology tak môžeš trénovať systémom, akým trénujú profi atléti.

3 piliere RUNology:

1. Dril bežeckej techniky:
ABC drills = prvky bežeckej abecedy a ich pravidelné zaradenie do bežeckého tréningu ti pomôžu zefektívniť bežecký krok, vybuduješ si silu, pružnosť a najmä – naučíš sa lepšie koordinovať svoje telo. Vďaka bežeckým drilom učíš telo pohybovať sa v určitom vzorci, ktorý keď opakuješ dostatočne často, stane sa z neho návyk. A ten následne prenesieš do svojho každodenného behania. Zlepšenie techniky sa nestane zo dňa na deň, ale dlhodobým systematickým tréningom, aký ponúka aplikácia RUNology.

2. Silové cvičenia pre bežcov:
Nie len behať, ale aj cvičiť treba. A to najmä v prípade, ak chceš zrýchliť, či vyhnúť sa bežeckým zraneniam. Posilnením stabilizačného systému tvojho tela (core) si postupne zlepšíš efektívnosť pohybu, svoju koordináciu, silu a tým pádom aj rýchlosť. Cvičeniami zameranými na posilnenie svalstva nôh zasa buduješ silu a dynamiku a zlepšuješ ich schopnosť efektívnejšie distribuovať kyslík, čo v konečnom dôsledku znamená schopnosť bežať dlhšie a rýchlejšie. Aplikácia RUNology obsahuje kombináciu cvičení zostavenú špeciálne pre potreby bežcov.

3. Prevencia voči zraneniam:
Nárast tréningového objemu, dlhodobé preťažovanie, nesprávny bežecký štýl, či oslabené svalstvo dolných končatín – to všetko sú príčiny, ktoré majú za následok nepríjemné bežecké zranenie a výpadok z tréningového procesu. V tréningovom programe RUNology sme sa zamerali na najčastejšie bežecké zranenia a vytvorili systém tréningu, ktorý obsahuje kompenzačné cvičenia určené na posilnenie tých svalových partií, ktoré najviac ohrozujú tvoje bežecké zdravie.

Páči sa ti aplikácia RUNology? Daj nám 5 hviezdičiek a zdieľaj svoje nadšenie so svojimi priateľmi.
RUNology is a unique training concept in the form of a mobile application, focused on the development of running equipment, building speed and the prevention of running injuries. The mobile application includes a 36-week training program compiled by professional trainers, which includes variations of elements of the athletic alphabet, exercises on the frequency ladder, strength exercises designed especially for runners, as well as exercises to prevent typical running injuries and regenerative exercises.

Thanks to the RUNology mobile application, you can train with the system that professional athletes train.

3 pillars RUNology:

1. Drill of running technique:
ABC drills = elements of the running alphabet and their regular inclusion in running training will help you streamline the running step, you will build strength, flexibility and especially - you will learn to better coordinate your body. Thanks to running tricks, you teach your body to move in a certain pattern, which when you repeat often enough, it becomes a habit. And then you transfer it to your daily running. The improvement of the technique will not happen from day to day, but through the long-term systematic training offered by the RUNology application.

2. Strength training for runners:
Not only running, but also exercise. Especially if you want to speed up or avoid running injuries. By strengthening the stabilizing system of your body (core), you will gradually improve the efficiency of movement, your coordination, strength and thus speed. Exercises aimed at strengthening the muscles of the legs, in turn, build strength and dynamism and improve their ability to distribute oxygen more efficiently, which ultimately means the ability to run longer and faster. The RUNology application contains a combination of exercises designed specifically for the needs of runners.

3. Injury prevention:
An increase in training volume, long-term overload, incorrect running style, or weakened muscles of the lower limbs - these are all causes that result in unpleasant running injuries and failure of the training process. In the RUNology training program, we focused on the most common running injuries and created a training system that includes compensatory exercises designed to strengthen those muscle areas that most threaten your running health.

Do you like RUNology? Give us 5 stars and share your enthusiasm with your friends.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

ČO JE NOVÉ

Vďaka vášmu feedbacku ako aj našej snahe neustále sa zlepšovať, bežecká komunita sa môže tešiť na pravidelné upadty aplikácie RUNology, ktoré ju robia lepšou. V update sa môžete tešiť na vylepšenie funkcionality, opravené prípadne chyby, ako aj nové tréningy a tréningové výzvy.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 23, 2021
Size
80M
Installs
1,000+
Current Version
1.3.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
In-app Products
$14.99 - $124.99 per item
Permissions
Offered By
RUNOLOGY
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.