Ek iş ilanları - Evde paketleme işi

Contains ads
10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

EVDE EK İŞ FIRSATLARI SİZLERİ BEKLİYOR

Evde boş vaktini değerlendirmek isteyen bir çok kişi, özellikle ev hanımları, emekliler, üniversite ve lise öğrencileri ek iş yaparak para kazanmanın yollarını arıyorlar. Son yıllarda Türkiye’de bir çok kişi para kazanmak için evde paketleme işi olarak bilinen, firmaların ve fabrikaların verdiği belli başlı ürünleri, firmaların istediği şekilde hazırlayıp paketleyerek para kazanabiliyorlar.

Üç yıldır aktif bir şekilde evlere ek iş veren firmalar bizlere ilanlarını yayınlatarak, evden çalışarak gelir elde etmek isteyen kişilere ulaştırmak için işler veriyorlar. Web sitemizde aktif olarak yayınladığımız ilanlara artık, telefonunuza indireceğiniz uygulamamız sayesinde ulaşabilecek, yayınlanan ek iş ilanlarına başvuruda bulanabileceksiniz.

İŞKUR PAKETLEME İŞLERİ

Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR da artık, paketleme işleri sunmaya başladı. Uygulamamızı indirdiğiniz taktirde, İŞKUR iş ilanlarına da ulaşabileceksiniz. Ayrıca, İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? Bilmiyorsanız, uygulamamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

PART TİME İŞ İLANLARI

Uygulamamız üzerinde ulaşabileceğiniz part time iş ilanları ile yarı zamanlı çalışarak da para kazanabileceksiniz. Uygulamamızda part time iş veren firmaların ilanlarına ulaşabilir, telefon numaralarından firmalara ulaşarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Üniversite öğrencileri ve Lise öğrencileri için kaçırılmayacak fırsatlar.

Evde paketleme işi ve Ek iş ilanları uygulaması Ekisarayanlar.com markasıdır.
Updated on
Mar 25, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available