1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Nakliyeci Dünyası'nın diğer firmalardan farkı nedir ?

Herşeyden önce;
İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.
Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.
Bahane değil çözüm üretiyoruz.
Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

www.nakliyecidunyasi.com sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, Kurulduğu günden itibaren ,çalışmalarını hızlandıran ve yük boş araçların ihalelerini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Neden üye olmalısınız ?

İş hayatınızda bir çok yeniliklerle tanışma olanaklarına sahip olacaksınız ,yükünüzü ve boş aracınızı zaman kaybetmeden ihalesini yapabileceksiniz ,yeni firmalarla tanışma imkanlarınız olacak, yük ve boş araç'larınız için anında teklif verebilip teklif alabileceksiniz,firmanızın tanıtımını yapmak için milyonlarca tl ödemek zorunda kalmayacaksınız,google veri tabanımızda çalıştığınız ülkeler ve illerde logonuz ve firma detaylarınızı çıkartıyoruz .

Aradığınız firmanın iletişim bilgilerini çalışma şekilllerini ve ülkelerini görebilir iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

7 /24 saat online destek alarak bütün işlemlerinizi kısa sürede yapabiliyorsunuz ve maddi manevi zaman kaybetmeden müşteri temsilcilerimize ve destek ekibine bilgi vererek işlemlerinizi en kısa zamanda yapma rahatlığına erişebiliyorsunuz.

Türkiye'de ki tüm FUAR çalışamlarını takip edebiliyor ve tanışma olanağı sunuyoruz. E -nakliye sayesinde Nakliye dünyasında olan bütün değişimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Firmanızla ilgi tanıtım ve haber yapabiliyorsunuz.

Bir konu hakkında Firma Şikayet soru ve önerileriniz ve şikayetleriniz için destek@nakliyecidunyasi.com'a mail atabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili yaptığınız ödeme iade edilemez......

Birlikte bir çok işe imzanızı atmanız temennisiyle ...Başarılarınız ,başarılarımızla daim olsun.
Updated on
Aug 16, 2017

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available