SadeceBiYemek

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Şimdi eşleştiğin kişilerle anında video sohbet başlatabilirsin. Video çağrın cevaplanırsa 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşabilirsin. Videolu görüşme isteklerini sadece mevcut eşleştirmelerinden bildirim olarak alırsın ve istediğin zaman kapatabilirsin.

İş yemeği mi, arkadaşlık yemeği mi, aşk yemeği mi olmasına sen karar ver.

Dünyanın her yerinden Türklerle tanış.

■ Ücretsiz üye ol ve eşleştirmelerini gör. Eşleştiğin kişiyle iletişime geçmek istersen ücretli üyeliğini anında başlat.
■ Gelişmiş algoritma ile doğru insanları bul, çevreni genişlet, yeni arkadaşlıklar kur veya hayalindeki eş adayıyla tanış. Her şey SadeceBi’Yemek ile başlar...

Eşsiz Bir Deneyim
SadeceBi’Yemek eğitim, diyet, yaş ve ilgi alanlarına göre en uygun üyelerle seni istediğin şehirde ücretsiz eşleştirir. İster yaşadığın şehri, ister seyahat edeceğin şehri seç; senin için en uygun üyelerle eşleş. AI destekli gelişmiş teknolojimiz ile telefon numarası ve fotoğrafları onaylanmış sadece gerçek kişilerle tanışma imkanı elde edersin.

%100 Gizlilik
SadeceBi’Yemek'te sadece eşleştiğin kişiler sınırlı bir süreyle bilgilerini görüntüleyebilir. Eşleştirme gerçekleştiğinde sohbete anında ve ücretsiz olarak başlayabilirsin. Konum veya adres bilgisi hiçbir zaman sormayız. Kişisel bilgilerini 3. taraflarla hiçbir zaman paylaşmayız.


SadeceBi’Yemek'e şimdi Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden üye olabilir ve şehrini istediğin zaman değiştirebilirsin. Eğer herhangi bir bilgini (yaş hariç) güncellemek istersen, çıkış yapıp aynı telefon numarasıyla üyelik işlemini tekrar başlatabilirsin.

Üyelik süresi taahhüdü gerekmemektedir ve ücretli üyelik opsiyoneldir. SadeceBi’Yemek Premium üyelik aylık 19.99 TL'dir. Satın alım onaylandıktan sonra ödemeniz iTunes hesabınızdan tahsil edilir ve aylık üyeliğiniz iTunes hesap ayarlarınızdan mevcut periyod bitiminin 24 saat öncesinde iptal edilinceye kadar aynı ücret ve süre ile otomatik yenilenir.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli olarak tutulur, hiçbir zaman satılmaz ve paylaşılmaz. Söz veriyoruz.
Gizlilik Politikası: https://goo.gl/YtpX7d
Kullanım Şartları: https://goo.gl/Z2NNXr

Yardım ve Diğer Bilgiler
SadeceBi’Yemek servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerini destek@sadecebiyemek.com adresine iletebilirsin.
Now you can instantly start a video chat with your matched people. If your video call is answered, you can speak for free for up to 60 minutes. You only get video call requests as a notification from your existing matches and you can close them at any time.

You decide whether it should be a business lunch, a friend dinner or a love meal.

Meet Turks from all over the world.

■ Register for free and view your matches. If you want to contact your match, start your paid membership instantly.
■ Find the right people, expand your circle, make new friends or meet your dream partner with the advanced algorithm. Everything starts with JustBi'Food ...

A Unique Experience
OnlyBi'Yood matches you with the most suitable members according to education, diet, age and interests in the city you want for free. Choose the city you live in or the city you will travel to; Match with the most suitable members for you. With our advanced technology supported by AI, you will have the opportunity to meet only real people whose phone numbers and photos are approved.

100% Privacy
Only in Bi'Yemek, only people you match with can view their information for a limited time. Once paired, you can start chatting instantly and for free. We never ask for location or address information. We never share personal information with third parties.


sadecebi'yemek' now you can change it when you want to be member Turkey and all over the world and the city. If you want to update any information (except age), you can log out and restart the subscription process with the same phone number.

No membership period commitment is required and paid membership is optional. OnlyBi'Yemek Premium subscription is 19.99 TL per month. Once the purchase is confirmed, your payment will be charged to your iTunes account and your monthly subscription will be automatically renewed at the same price and duration until canceled 24 hours before the end of the current period from your iTunes account settings.

Your privacy is very important to us. All your personal information is kept secure, never sold or shared. We promise.
Privacy Policy: https://goo.gl/YtpX7d
Terms of Use: https://goo.gl/Z2NNXr

Help and Other Information
You can only send all your opinions and suggestions about Bi'Food service to destek@sadecebiyemek.com.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Uygulamaya videolu tanışmalar geldi. Geliştirmeler ve hata düzeltmeleri.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 22, 2020
Size
40M
Installs
100+
Current Version
4.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Interactive Elements
Users Interact, In-App Purchases
In-app Products
$9.99 per item
Permissions
Offered By
Huggr, Inc.
Developer
340 S Lemon Ave 1617 Walnut, CA 91789
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.