SadeceBiYemek

In-app purchases
100+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Şimdi eşleştiğin kişilerle anında video sohbet başlatabilirsin. Video çağrın cevaplanırsa 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşabilirsin. Videolu görüşme isteklerini sadece mevcut eşleştirmelerinden bildirim olarak alırsın ve istediğin zaman kapatabilirsin.

İş yemeği mi, arkadaşlık yemeği mi, aşk yemeği mi olmasına sen karar ver.

Dünyanın her yerinden Türklerle tanış.

■ Ücretsiz üye ol ve eşleştirmelerini gör. Eşleştiğin kişiyle iletişime geçmek istersen ücretli üyeliğini anında başlat.
■ Gelişmiş algoritma ile doğru insanları bul, çevreni genişlet, yeni arkadaşlıklar kur veya hayalindeki eş adayıyla tanış. Her şey SadeceBi’Yemek ile başlar...

Eşsiz Bir Deneyim
SadeceBi’Yemek eğitim, diyet, yaş ve ilgi alanlarına göre en uygun üyelerle seni istediğin şehirde ücretsiz eşleştirir. İster yaşadığın şehri, ister seyahat edeceğin şehri seç; senin için en uygun üyelerle eşleş. AI destekli gelişmiş teknolojimiz ile telefon numarası ve fotoğrafları onaylanmış sadece gerçek kişilerle tanışma imkanı elde edersin.

%100 Gizlilik
SadeceBi’Yemek'te sadece eşleştiğin kişiler sınırlı bir süreyle bilgilerini görüntüleyebilir. Eşleştirme gerçekleştiğinde sohbete anında ve ücretsiz olarak başlayabilirsin. Konum veya adres bilgisi hiçbir zaman sormayız. Kişisel bilgilerini 3. taraflarla hiçbir zaman paylaşmayız.


SadeceBi’Yemek'e şimdi Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden üye olabilir ve şehrini istediğin zaman değiştirebilirsin. Eğer herhangi bir bilgini (yaş hariç) güncellemek istersen, çıkış yapıp aynı telefon numarasıyla üyelik işlemini tekrar başlatabilirsin.

Üyelik süresi taahhüdü gerekmemektedir ve ücretli üyelik opsiyoneldir. SadeceBi’Yemek Premium üyelik aylık 19.99 TL'dir. Satın alım onaylandıktan sonra ödemeniz iTunes hesabınızdan tahsil edilir ve aylık üyeliğiniz iTunes hesap ayarlarınızdan mevcut periyod bitiminin 24 saat öncesinde iptal edilinceye kadar aynı ücret ve süre ile otomatik yenilenir.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli olarak tutulur, hiçbir zaman satılmaz ve paylaşılmaz. Söz veriyoruz.
Gizlilik Politikası: https://goo.gl/YtpX7d
Kullanım Şartları: https://goo.gl/Z2NNXr

Yardım ve Diğer Bilgiler
SadeceBi’Yemek servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerini destek@sadecebiyemek.com adresine iletebilirsin.
Updated on
Oct 22, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Uygulamaya videolu tanışmalar geldi. Geliştirmeler ve hata düzeltmeleri.