DoBlog - Posto Ate qe Deshiron, Fito ate qe Pelqen

Contains Ads

DoBlog do te thote:

1. Te kesh profilin tend te personalizuar
2. Te hysh ne llogari me rrjetet sociale si : Fb dhe Email
3. Te kesh hapsira te postosh cfare te deshirosh
4. Te ndjekesh te tjeret,ti komentosh dhe ti shperndash
5. Te marresh dhurata nese aktiviteti juaj eshte i larte


Te gjithe personat qe behen pjese e programit , dhe jane aktiv marrin badge duke u bere si Trusted Users.

Fitoni Liri , Shfaqni talente me DoBlog!
Read more
Collapse
5.0
22 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug fix
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 18, 2019
Size
7.6M
Installs
50+
Current Version
1.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
DoBlog
Developer
Durres, L.17 Rr. Engantia
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.