SatışEkibim - Satış Yönetimi | CRM | Ekip Yönetimi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

SatışEkibim, sahada aktif satış yapan firmalara yönelik satış gücünü arttıran B2B bulut yazılımı olarak hayata geçmiştir. Android uygulaması ile saha satış ekiplerinin hızla satış kapatmalarına ve kolay müşteri portföyü organizasyonu yapmaları sağlanır.Temel amaç firmaların sahada satış yapan ekiplerinin satış performanslarını arttırmak ve müşteriyle olan ilişkilerini sürekli kılmaktır. Satış Ekibim SAAS (Software As A Service) yapıda hizmet verecek yapay zeka tabanlı bir platform olarak tasarlanmıştır. Şirket satış elemanlarının performansları doğru ölçümlemek, prim hesaplamalarında, müşteri ile yapılan görüşmelerin ve ilerlemelerin kaydında excel ve kağıt üzerinden dijital ortama taşınması sağlanacaktır. Saha satış takibi ve analizi müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımları altında bir üründür. Bu anlamda satış akışını saha satış elemanı için takip edebilir ve satışı tamamlayabilir hale getirilebilecek bir yapıda oluşturulmuştur. Satış Ekibim projesi sektör bağımsız olarak küçük ve orta ölçekli firmalara odaklı saha satış planlama, analiz ve sunum yazılım çözümüdür. Kobilerin satış elemanlarının, müşteri portföyü ile olan ilişkilerinin takibi, verilen tekliflerin, yapılan ya da yapılamayan satışların takibini, verilen tekliflerin hangi ölçekte satışa döndüğü ve analizini yapmalarına yönelik bir yazılım platformudur. SatışEkibim ile sahada yer alan satış ekibi, ürünün mobil uygulamalara has özellikleriyle müşteriye yapacağı sunumu ve satış hızını arttırabilecektir. Mobil uygulama ya da web üzerinden hazırlanan satış planları yine müşteriye sunarken ayrı bir sunum uygulamasından hazırlanmayacak ve doğrudan projede yer alan sunum şablonları ile müşteriye ürün en iyi şekilde takdim edilebilecektir. SatışEkibim Android, satış kanalı organizasyonunu kolaylaştırır. Satış rakamlarını arttırır.
Müşteriyle yapılan görüşmelerin kaydını tutar ve Müşteri ilişkileri yönetimini düzenler.
satışekib it, as a B2B cloud software that increases the sales force for selling companies active in the field has been realized. To increase the field with Android app to quickly and easily sell off the sales team and customer portfolio in the field of selling the team sağlanır.temel company aims to make the organization of sales performance and to sustain their relationship with the customer. Sales Team I SAAS (Software As A Service) based artificial intelligence will give service structure is designed as a platform. To correctly measure the performance of the Company's sales staff, in the calculation of premium digital media to be moved out of the negotiations with the customer to excel and paper and record of progress will be achieved. Yard sales tracking and analysis of customer relationship management (CRM) software is a product below. In this sense, you can follow for sales and sales salesperson flow field is formed in a structure which can be completed. Sales Team project independently sector small and medium-sized companies focused field sales planning, analysis and presentation software is the solution. SMEs' sales staff, customer portfolio with follow-up of the relationship, the offer given, made or watching the sales can not be, it is a software platform for them to do that and analyze the return on sale in the scale of the proposal. satışekib located with the field sales team will be able to increase the speed of product and sales presentations to be made to customers with specific features for mobile apps. Mobile app or selling plans prepared through the web application will again be preparing a separate presentation area while providing customers with products and customer presentation templates directly involved in the project can be presented in the best way. satışekib for Android, sales channel facilitates the organization. Increase their sales figures.
It keeps a record of interviews with customers and customer relationship management regulates.
Read more
Collapse
4.7
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirilmesi ve hata ayıklaması yapılmıştır.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 27, 2018
Size
11M
Installs
500+
Current Version
3.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
SatisEkibim.com Satış Yönetimi Teknoloji Ltd. Sti.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.