Tekno Bilim Adamı - Türkiye'nin Teknoloji Rehberi

Contains ads
100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

TEKNOBİLİM ADAMI Resmi Teknoloji Haberleri ve Bilim Teknoloji Rehberi Uygulamasının Önemli Özellikleri:

TEKNOBİLİM ADAMI uygulaması sizlere güncel teknoloji haberleri ve Teknoloji konularında Rehberlik sunar.

Türkiye’nin en büyük ve en samimi teknoloji portalı TEKNOBİLİM ADAMI’nın resmi mobil haber uygulaması artık yayında !

Tamamen kullanıcı dostu arayüze sahip olan TEKNOBİLİM ADAMI mobil uygulamasında kategorilerine geniş yer verdiğimiz başlıklar şöyle :
Pratik Bilgiler kategorisinde ; Sağlık,İnternetten Para Kazanma Teknikleri, Girişim İş Fikirleri gibi konuların yer aldığı herşey bu kategoride
Haberler Kategorisinde ; Güncel Teknoloji haberleri, Oyunlar hakkında bilgiler ve gelişmeler, Sosyal Medya gündemindeki gelişmeler için geniş içeriklerin oluşturulduğu herşey bu kategoride
Bilim ve Teknoloji Kategorisinde ; Donanım, Giyilebilir Teknoloji, İnceleme ve Tavsiyeler, Mobil, Uzay, Yapay Zeka, İnternet Teknolojileri gibi konuların yer aldığı herşey bu kategoride
Kültür ve Sanat Kategorisinde; Ekonomi gelişmeleri, Genel Güncel Haber, Yaşam içinden aktüel gelişmeler gibi konuların yer aldığı herşey bu kategoride
Tasarım ve Yazılım Kategorisinde Fotoğraf ve Video İçerikleri, SEO hakkında bilgiler, Sunucu Yönetim Bilgileri ve Wordpress Hakkında Her şey bu kategoride
Oyunlar hakkında gelişmeler, Sosyal medya gelişmeleri, Android, İos, Windows phone hakkında son bilgiler, Akıllı telefonlar, Tabletler hakkında detaylar, Sektörel yenilikler ve ilginç ürünler hakkındaki birçok haber ve videoyu bulabilirsiniz.
Ayrıca Websitemizdeki içeriklere tek bir uygulama üzerinden zahmetsizce erişebilir, arama yapabilir, sosyal medya ve diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

TEKNOBİLİM ADAMI Resmi Teknoloji Haber Uygulamasının Başlıca Önemli Özellikleri:

Günlük ve Haftalık Popüler İçerikler ile Teknoloji Gündemini Kaçırma!

Gün içindeki yaşanan en önemli gelişmeler sizlere günlük bülten haber şeklinde sunulur. Böylece o günün kaçırmamanız gereken haberlerine rahatlıkla erişebilir, teknoloji gündemini yoğun zamanlarınızda bile kolayca takip edebilirsiniz.

TEKNOBİLİM ADAMI ile Son Dakika Teknoloji Haberleri Telefonuna Gelsin!

En güncel ve en önemli haberler TEKNOBİLİM ADAMI uygulamasında sizlere bildirim olarak sunulur. Böylece teknolojinin önemli gelişmelerini an be an takip edebilirsiniz.

TEKNOBİLİM ADAMI ile Teknoloji ve İnternet Gündemini Takip Et!

Teknoloji hakkındaki tüm önemli ve ilginç haberler sizlere gündem bölümünde sunulur. Böylece gün içindeki başlıca bilgilere ve gelişmelere bu bölümden kolayca erişebilirsiniz.
Yukarıdaki bahsettiğimiz Kategorilerdeki ; Teknoloji, sosyal medya, bilim, uzay, otomobil, oyunlar ve bir çok konudaki haberleri sizlere hergün düzenli olarak sunar.

Favori Haberini Kaydet, Dilediğin Zaman Oku!

Dilediğiniz haber ya da video içeriğini favorinize ekleyebilir, bu bölümden sizin için önemli olan içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Okumak için zamanınız olmayan içerikleri kaçırmazsınız ve dilediğiniz zaman uygulama üzerinden okuyabilirsiniz.

Haberlere Yorum Yap, Tartışmaya Katıl!

Uygulamada yer alan haber ve videoların altında kendi yorumunu belirt ve diğer ziyaretçilerle bunu paylaş. Ayrıca diğer kullanıcıların yaptığı yorumlara oy verebilir ve onlarla tartışmaya katılabilirsin.

En Çok Okunan Haberleri Kaçırma!

TEKNOBİLİM ADAMI’ndayayınlanmış haberlerde dünün, bugünün, haftanın ve ayın en çok okunan haberlerine hızlıca gözatabilirsin. Böylelikle daha az vakit harcayarak teknoloji gündeminde ne popüler hemen öğrenebilirsin!

Web sitemiz: https://teknobilimadami.com
Facebook: https://www.facebook.com/teknobilimadami
Twitter: https://twitter.com/teknobilimadami
Instagram: https://www.instagram.com/teknobilimadami
Telegram Kanalımız: https://t.me/teknobilimadami
Youtube: https://youtube.com/channel/UCbXwpK-k2ULPksIk6yh18_A
Ayrıca her türlü öneri, şikayet ve bilgi için admin(a)teknobilimadami.com adresine mail atabilirsiniz.
Updated on
Oct 28, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Sizin farkında olmayacağınız, deneyiminizi arttırmak için arkaplan düzeltmeleri yapıldı