ÇORAP: Görev Yap Para Kazan

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Görev Yap Para Kazan ve Reklam Ver Kazancını KatlaÇevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) içerisinde Çorapla Kazan ve Çorap Reklam modüllerini barındıran görev yap para kazan temelli, reklam verenlerin hedef kitlelerine doğrudan ulaşmalarını sağlayan bir uygulamadır.

İnternet üzerinden görev yaparak para kazanmak ister misiniz?Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir.

Hedef kitlenize doğrudan ulaşarak reklam vermek ister misiniz?Çorap Reklam kısmında reklam verenler kazançlarını artırmak için yaptırmaları gereken sosyal medya ve internet görevlerini, görev yapıp para kazanmaya hazır kitleye sunabilmektedir.

ÇORAP
Çorapla Kazan
Çorap Reklam

Sözleşmeler:

Gizlilik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Çerez Politikası
Updated on
Aug 10, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location and Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted