Aşk Sözleri Paylaş

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bu uygulamada romantik aşk sözleri bulunmaktadır. Sevgiyi iletmek, askı ilan etmek için ilaç gibi damardan giren bu sözleri çok beğeneceksiniz.Ask sozlerini sevdiklerinizle mesaj ile whatsApp ile facebook ile sms ile aklınıza gelecek her türlü sosyal paylaşım araçlarıyla paylaşabilirsiniz. Sevgili ye romantik mesajlar elinizin altında.
Uygulamadaki sözler den bazıları aşağıdaki gibidir.

Ah, sensiz kalmıyor muyum, bazen yıkasım geliyor gördü¬ğüm bütün duvarları. Ardında seni bulurum sanıyorum. Ne ayrı koyduysa bizi, zaman ya da yollar, bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmamı engelleyen ne varsa, bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum. İsyanım taşıyor, kendi öfkemden korkuyorum. Ve kavuşmak... Bunu düşünmek içimde kırılmış bütün aynaları tamir ediyor. Mavi bir yağmur başlıyor, ıslanıyorum. Maviye boyanıyorum. Öyle özlüyorum ki...

Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki...

Beni nasıl bu hale getirdin, anlamıyorum. Yüzümde bir gülücük, içimde sonsuz enerji, güne keyifle başlayıp, keyifle bitiriyorum. Aşka küskün yüreğimde yeniden kelebekler uçuyor. Neredeyse yaz bitecek; ama, ben sanki baharı daha yeni yaşamaya başlıyorum.

Seninleyken bile seni özlüyorum. Yollarım hep sana çıkıyor, ben sana yürüyorum. En güzel çiçekleri toplayıp demet demet sana vermek istiyorum. Gök kubbenin en hoş sedası olup dünyaya sadece senin adını haykırmak, sadece sana duyduğum hayranlığı anlatmak istiyorum.

Uçsuz bucaksız, masmavi bir deryasın sanki ve ben yüzlerce fırtınayla savaşmış geminin yorgun kaptanı gibi senin kıyılarına vuruyorum. Maviyi bir tek sana yakıştırıyorum. Sen mavi oluyorsun, ben sana bakarken kendimi kaybediyorum. Sessizlik dağılıyor, sesin kulaklarımdan yüreğime akıyor, bütün şarkıları sana armağan ediyorum.

9.Bir şey var sende, dilimin ucunda, söyleyemiyorum. Yalnız gecelerime inat, şimdi karanlığı milyonlarca yıldızla aydınlatıyorum. Her yıldız sensin, gecemin yıldızı, kalbimin yıldızı, sevdamın yıldızı, ömrümün yıldızı oluyorsun. Yoksan, kaldırıyorum başımı göğe, senden milyonlarcasını görüyorum.

Bir şey var sende, tanımlayamasam da işte ben o şeyi arıyorum. Seni, nefes nefese gecelere, deli sevişmelere, sevdaya uyanan sabahlara, bitimsiz günlere davet ediyorum. Gel benimle, aşkın da, tutkunun da en koyusunu yaşayalım. Bir kalbi keşfetmenin hazzına yeniden varalım. Bir tende erimek neymiş, hatırlayalım. Menzilimiz olmadan, nereye varacağımızı sormadan, aşkın rehber olduğu bir yolculuğa çıkalım. Buradayım, yolun başında... Bekliyorum...

Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... İçtiğim çayın şekeri, sigaramın dumanı, kahvaltımın her lokması sen oluyorsan... Sevdiğin şarkıyı defalarca başa alıp bıkmadan dinleyebiliyorsam... O şarkının her sözüne seninle ilgili ayrı bir anlam yüklüyorsam... Sen benim için vazgeçilmez olmuşsun demektir...

Seni seviyorum, çünkü her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin; karamsarlığı yıkıyor, umutsuzluğu parçalıyor. Bir çiçek bahçesine çeviriyor çorak dünyayı. Çiçek dedim ya, bir çiçek adı verseydim sana papatya olurdun. Açışıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya... İddiasız ama güzel.Güzel ama kibirsiz...

Gel ve sarıl bana. Bu sahte hayatların ortasında inandığım tek gerçek sen ol. Suç ortağım ol, âşık olmak suçunu birlikte işleyelim. Bekleyişle tüketme beni. Gel ve sarıl, son bulsun kalabalığın ortasında asırlardır süren korkunç yalnızlığım.
This practice has romantic love words. the message of love, words such as intravenous drug enters to announce very beğeneceksiniz.ask said the suspension loved ones come to mind with facebook messages via SMS to WhatsApp to share it with all kinds of social sharing tools. Valentine had romantic messages at hand.
In practice, that some of the lyrics are as follows.

Oh, I can not stay without you am I, sometimes all the walls I'm coming gördü¬g two plates. I think I'll find you behind. If what puts us apart, or when the roads comes I siles in a pen. If what prevents me touch you, I want to break it shattered like a glass hit the ground. I carry rebellion, I'm afraid of my own anger. And to reach inside to repair broken ... Think about all the mirrors. Blue rain begins, I'm getting wet. I painted blue. I so miss ...

Karşımd you. I can touch my hand stretched out. What great happiness are the most beautiful thing I've ever seen it .... There is nothing else I can identify you on the other. Everything in my world stood in thy name. All the flowers you get all the stars you ... a masterpiece of art, can not get enough of looking. God the armağanı me and my admiration for you is increasing every day. bird on the face, the life in his eyes te itself. It is true that you ...

How did you bring me this far, I do not understand. a smile on my face, smoking endless energy, enjoy your day starts, finishing with pleasure. Flying butterflies love again offended my heart. Summer's almost over; but I'm starting to live again as if a new spring.

I miss you even when I'm with you. I'll send you all off, I walk to you. bunch bundle collect the most beautiful flowers I want to give you. The sky is the most pleasant sedaa the world just calling your name, I just want to tell you my personal admiration.

Immensely, if you're tired of the azure sea as captain of the ship and I have fought hundreds of brews I hit to your shore. I yakıştırıy you a blue one. You're going blue, I lost myself staring back at you. Silence falling apart, my ears the sound of flowing into my heart, all the songs I would like a gift.

9.This thing you've got, the tip of my tongue, I can not say. My stubbornness alone at night, I now millions of stars lighting up the darkness. Every star you get, the star of my night, my heart's star, the star of my love, you're the star of my life. If you do not, I'm raising my head to the sky, I see you millions.

One thing you've got, tanımlayamasa I'm at work I'm looking for that thing. I, breathless night with crazy to make love, to love to wake up in the morning, I invite you to endless days. Come with me, in love, I live in the darkest of the fans. Let 's reach the pleasure of discovering again my heart. What was to melt the skin, remember. Without our range, where we are asking, take a trip over that book. I'm here at the beginning of the road ... I'm waiting ...

up with a happy smile asleep in my face if I am the day your name wake up with me ... sugar tea I drink, smoke my smoke, breakfast my Whatever makes you every bite ... listen tirelessly to take the early favorite songs over and over again if I can ... It's a different about you every word of the song I mean ... You mean you are installing been indispensable to me ...

I love you, because every smile of joy fills me live again. Every time you smile; Washing the pessimism, despair rending. A flower garden is turning into barren world. Flowers I said, if I gave you a name of a flower you'd be daisy. Opening the world, heralding the coming of spring daisies ... Unpretentious but people güzel.güzel but kibirsiz ...

Come and give me a hug. I believe this one is the real you in the middle of fake life. Be my accomplice, my işleyel with the crime of being in love. Anticipation consume me. Come and hug, the terrible loneliness time for centuries the center of the crowd Let's end.
Read more
Collapse
4.1
866 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmeleri.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 30, 2018
Size
2.7M
Installs
100,000+
Current Version
1.17
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Yergok Apps
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.