
Romică Florin Neacsu
Își cer scuze tot timpul că nu merge aplicația. Facturile sunt emise cu câteva zile înainte de ziua scadentă Recomandare: Faceți ceva! Lucrați la aplicație de câțiva ani.
5 persoane au considerat această recenzie utilă

Gabi Costache
- Semnalează ca neadecvată
- Afișează istoricul recenziei
O mare mizerie de aplicație. Din 3 puncte de consum nu merge să-mi fac cont pentru niciunul (POD-ul introdus este deja înregistrat sau inactiv). În sfârșit am reușit să-mi fac cont. Dar exact atunci când vrei să transmiți indexul, în 75% din cazuri, aplicația: "Ne cerem scuze pentru inconvenient, dar serviciul este momentan indisponibil, vă rugăm să încercați din nou mai târziu."
13 persoane au considerat această recenzie utilă

Cristi Bratescu
Cea mai proastă aplicație de plată pe care am întâlnit-o vreodată. De cele mai multe ori, nu funcționează deloc, atunci când nu dă erori repetate până să te lase să-ți accesezi contul. E ciudat că, în ziua de azi, când oricine poate crea o aplicație cu IA, geniile de la Hidroelectrica nu-s capabile să facă o aplicație stabilă.
13 persoane au considerat această recenzie utilă