100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Shifter, vardiya planlama ve iş gücü yönetiminde devrim yaratmak için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Vardiya programlarını zahmetsizce oluşturmak ve yönetmek için kullanıcı dostu bir platform sağlayarak işletmeleri, etkinlik ajanslarını ve çalışanları güçlendirir. Shifter ile işletmeler kolayca çizelgeler oluşturabilir, bunları çalışan uygulamaları için açabilir ve vardiya programını yetkili personel ile sorunsuz bir şekilde sonuçlandırabilir. Uygulama, katılımı ve işbirliğini teşvik ederek, planlama tercihlerinin karşılanmasını sağlar ve çalışanlar arasında sahiplik duygusunu geliştirir. Ek olarak, Shifter çalışan havuzuna erişim, iş ilanları, özgeçmiş görüntüleme ve uygulama içi mesajlaşma gibi özellikler sunarak insan kaynakları yönetimi için kapsamlı bir çözüm sunar. Programlama sürecini kolaylaştırarak ve çalışan memnuniyetini artırarak Shifter, işyerinde üretkenliği ve verimliliği artırır.
Updated on
Sep 26, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 4 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

We want you to have the best Shifter experience possible. This update includes bug fixes and improvements to ensure the continued speed and reliability of the app.